CS 6'da 2 köşesi oval dikdörtgen çizmek

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - CS 6'da 2 köşesi oval dikdörtgen çizmek Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, Aşşağıdaki şekli illustrator kullanarak oluşturmayı bir türlü başaramadım. Yardımcı olabilir misiniz?...

Crazy_Time isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Crazy_Time

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 20-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Aşşağıdaki şekli illustrator kullanarak oluşturmayı bir türlü başaramadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 20-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kanarını Kıyısını Yapacağım Diye Uğraşana Kadar
Şu Plugini Bul İndir Kur "Vector Scribe Designer" İşini Şip Şak Hallet
Bulamazsan Ben Yardımcı Olurum Ama Önce Araştır
Bu mesajdan alıntı yap
aleebron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aleebron

Grafiker / Adana

Alt 17-10-2014 #3
Malesef corelda 2 saniyelik bir işlem aide bazen eziyete dönebiliyor ben sana bildiğim yöntemi anlatim öncelikle rectangle tool ile bir dikdörtgen çiz daha sonra rounded rectangle ile kenarları oval ama aynı boyutlarda 2. şekilini çiz bunları üst üste bindirdikten sonra pathfinderdan divide seçeneğine tıkla daha sonra bu objeler gruplanacak gruplarını boz iki köşeyi sil kalanları tekrar pathfinderdan birleştir Unite seçeneğinden şekil ortaya çıkmış olacak kolay gelsinCS 6'da 2 köşesi oval dikdörtgen çizmek
Bu mesajdan alıntı yap