Cs Logo tasarımı

Logo Tasarımları - Cs Logo tasarımı ...

Cs Logo tasarımı
bboymuzo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bboymuzo

Grafiker / Ankara

Cs Logo tasarımı

Alt 03-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Cs server sitesine yaptığım logo

Cs Logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 04-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
klişeleşmiş bir cs logosu olmamasına rağmen sade kalmış Cs Logo tasarımı yinede o silahlı insan figürünü bir yere lanse ettirmen lazım. Cs Logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

bboymuzo

Grafiker / Ankara

Alt 04-06-2012 #3
haklı olabilirsiniz, fakat feyz almak için baktım dediğiniz gibi o figür neredeyse bütün logo ve amblemlerde var böyle birşey düşündüm ama sonradan koymak daha cazip geldi neyse tesekkuırler Cs Logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer25

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2012 #4
haklı olabilirsiniz, fakat feyz almak için baktım dediğiniz gibi o figür neredeyse bütün logo ve amblemlerde var böyle birşey düşündüm ama sonradan koymak daha cazip geldi neyse tesekkuırler Cs Logo tasarımı
Çünkü CS'nin ambleminde bulunan bir figür ve sizin logo yaptığınız kurum CS'nin bir parçası, alt dalı olduğu için kullanılması lazım.
Bu mesajdan alıntı yap

bboymuzo

Grafiker / Ankara

Alt 04-06-2012 #5
bence bu olayı biz logo yapmayı yeni başlamaya bağlayabilirmiyiz acaba Cs Logo tasarımıCs Logo tasarımıCs Logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 04-06-2012 #6
Aslında ben o silahlı adamı görmediğim için mutlu oldum ama graphicer25 arkadaşımız haklı olabilir.
Benim gözüme hoş göründü ama başka alternatiflerde olabilirdi.Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

bboymuzo

Grafiker / Ankara

Alt 05-06-2012 #7
teşekkür ederim Cs Logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap