cs4 hakkında yorum

Illustrator - cs4 hakkında yorum Sponsorlu Bağlantılar merhabalar arkadaşlar. Netten belki ilerde olsun kullanırım düşüncesi ile cs4 ün derslerini indirmiştim. Derslere baktım. Gerçekten çok farklı. cs 3 de neler var bilmiyorum ama ben corel kullanıcısıyım. ...

cs4 hakkında yorum
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

cs4 hakkında yorum

Alt 09-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar arkadaşlar.

Netten belki ilerde olsun kullanırım düşüncesi ile cs4 ün derslerini indirmiştim. Derslere baktım. Gerçekten çok farklı. cs 3 de neler var bilmiyorum ama ben corel kullanıcısıyım. Corel e göre çok daha gelişmiş özellikleri var. En kısa zamanda bir cs3 bulmam lazım. AdobeCS4 ü sadece64 bit olarak win. uyumlu çıkarmış. Bizde henüz 32 bit. 64 çalışırmı bilmiyorum. Bilgisayar desteklerde program desteklemesze mecburen CS3.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 09-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evet CS4 garçekten harika bir program... Corelde çalışanlar artik rahat Ai'ye geçiş yapabilirsler... tek problem alışmak... CS4 brush geliştirilmiş, template geleştirmiş, gradiyent çok enteresan ve farklı oldu, ve en önemli özelik çoklu sayfa ve Bleed ayarları artik var....

CS4 sadece 64 değil, 32 da var.. bende 32 kullanıyorum sorunsuz, problemsiz çalışıyor...

CS4 ilk kurduğum zaman korkum vardı acaba PS CS4 gibi sorumlu mu çalışacak ama yanıldım... gayet temiz ve hızlı....

CS3 fazla bir şey yok... eğer İllustratora geçmek istiyorsunuz CS4 değişik tam size göre
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-05-2009 #3
evet ben de cs4 kullanıyorum 32 bit hiç sorun çıkarmıyor. windows xp ve vistada da denedim hiçbir sorun yok. xp daha ii hattacs4 hakkında yorum malum vista kasıyor bilgisayarı
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-05-2009 #4
evet ben de cs4 kullanıyorum 32 bit hiç sorun çıkarmıyor. windows xp ve vistada da denedim hiçbir sorun yok. xp daha ii hattacs4 hakkında yorum malum vista kasıyor bilgisayarı
Viista her şey kasarrcs4 hakkında yorum Eğer programla Vista'ya uyumlu hiç bir sorun olmaz... sadece programlar aldığınız zaman Vista uyumlu diye olmalı... mesela Mac için kendi uyumlu programlar Vista için kendi.. XP için kendi...
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-05-2009 #5
ehehe evet kesinlikle ben de aynı şeyi anlatmaya çalışmıştımcs4 hakkında yorum
Bu mesajdan alıntı yap