Cs4 Hand Tool hatası

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Cs4 Hand Tool hatası ...

Cs4 Hand Tool hatası
boshaft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

boshaft

Öğrenci (Diğer) / Rize

ünlem

Cs4 Hand Tool hatası

Alt 14-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar phohoto kulanmaya yeni başladım cs4 extended kullanıyorum şuanda ama bazen yeni bir çalışma yapacağım zaman handtool çıkıyor hiç bi şekilde ne brus ne layerleri kullanamıyorum sadece handtool işareti var sorunum nedir sizce acil yardımlarınızı bekliyorum teşekürler::.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar phohoto kulanmaya yeni başladım cs4 extended kullanıyorum şuanda ama bazen yeni bir çalışma yapacağım zaman handtool çıkıyor hiç bi şekilde ne brus ne layerleri kullanamıyorum sadece handtool işareti var sorunum nedir sizce acil yardımlarınızı bekliyorum teşekürler::.
klavyedeki boşluk tuşuna birkez bas düzelir
Bu mesajdan alıntı yap
boshaft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

boshaft

Öğrenci (Diğer) / Rize

Alt 14-03-2010 #3
Cs4 Hand Tool hatası bukadar basitmiydi çok teşekürler okadar şey denedim olmamıştı
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-03-2010 #4
Cs4 Hand Tool hatası bukadar basitmiydi çok teşekürler okadar şey denedim olmamıştı
önemli değil... rize nasıl havalar düzeldimi iyice
Bu mesajdan alıntı yap