Cs4 kullanıyorum ve Png'leri göstermiyor Yardım!

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Cs4 kullanıyorum ve Png'leri göstermiyor Yardım! ...

aspendos3131 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aspendos3131

Öğrenci (Grafik) / Tekirdağ

Dosya23

Alt 09-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar başlıkta olduğu gibi Cs4 kullanıyorum ve ps ye girdimi bazı işler yapıcam yeni'den bi sayfa açıyorum | buraya kadar sorun yok ama bundan sonra png dolu klasöre girdimi bişi göstermio ne png var ne bişi hiç bişi yok ama o klasöre bilgisayardan baktımı hepsinde png var bunu nasıl düzeltirim bana bi yardımcı olurmusunuz? yardımcı olana :artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lafolya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lafolya

Hiç Biri / Malatya

Alt 09-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende cevap bekliyorum bu soruyoa bende png olarak kayıt edemiyorum Cs4 kullanıyorum ve Png'leri göstermiyor Yardım!
Bu mesajdan alıntı yap

aspendos3131

Dosya18
Alt 09-12-2010 #3
bende cevap bekliyorum bu soruyoa bende png olarak kayıt edemiyorum Cs4 kullanıyorum ve Png'leri göstermiyor Yardım!
ama bende pngleri aç derken bile göstermio bilen varsa nolur yardım etsin Cs4 kullanıyorum ve Png'leri göstermiyor Yardım! çook kötü durumdayım Cs4 kullanıyorum ve Png'leri göstermiyor Yardım! nolur yardım edene :artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
bulusturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulusturk

Grafiker / Eskişehir

Alt 09-12-2010 #4
PNG uzantılı dosyalarını drag yapıp at photoshop a "mouse ile sürükleyerek" atmayı dene...Eğer çalışırsa yapman gereken windows menusünden workspace'den default u seçip uygula...
PNG dosya formatında kaybetmemesi ilginç... bunu da ctrl + shift + s tuş kombinasyonunu kullanarak açılan pencereden format seçip yapıosun diil mi?
Bu mesajdan alıntı yap

aspendos3131

Alt 09-12-2010 #5
evet aynen oyle format'ını seçiom ve kaydediorum ama deniycem ins. işe yarar yararsa :artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap