Cs4 Master Collection Yükleme Sorunu

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Cs4 Master Collection Yükleme Sorunu ...

rektor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rektor

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 28-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Master collection yükledim bilgisayarıma önce hepsi sağlıklı bir şekilde çalışıyordu sistem geri yükleme yaptığım için o da zarar gördü ve yeniden yüklediğimde photoshop ve illustrator ü bir türlü yükleyemedim kaynak dosyası eksik diyor ve açılmıyor. Photoshop cs4 un bir bbilgisayardan kurulu dosyalarını aldım attım çalışıyor ancak ilustrayor ü bir türlü yükleyemiyorum kaldırdım yeniden kurdum olmadı bu sorunla karşılaşan ve ya çözüm önerisi olan var mı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cure isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cure

Grafiker / Balıkesir

Alt 28-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Format gibi gözüküyor ama kayıt defterinden CS 4 Dosyalarını silersen düzelme ihtimali var _ Cs4 Master  Collection Yükleme Sorunu Ama kayıt defterine girmeyi bilmiyor isen girme... tavsiye etmem
Bu mesajdan alıntı yap
Aspel88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aspel88

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2010 #3
kaldırdıkdan snra adobe klasörü vardır program flies da onun silmelisin o iz bıraktığı için tekrar yüklediğinde önceki halini referans alıyor.

eğer mac kulanıyorsan da sildikden snra macintosh hd/libary/application support/adobe klörsörünü sil

tekrar yükle sorun düzelecektir...

farklı makinadan aldığın dosyada sadece photoshop bilgileri vardır o yüzden illustrator açılmıyor. tek yol yeniden yükleme yaapcaksın
Bu mesajdan alıntı yap