CS4 photoshopda Yazı cizebilmek istıyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz...?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - CS4 photoshopda Yazı cizebilmek istıyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz...? ...

haylazoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haylazoo

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 17-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazı çizmek diyerek neyi kastettiğinizi anlıyamadım,
yazmak ise istediğiniz zaten tool paletinde imleci kullanın derim.
yok illede mouse kullanarak yazacağım derseniz, o zaman da yine tool paletinde fırçayı kullanarak bunu yapabilirsiniz.

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

haylazoo

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 17-03-2010 #3
[IMG][/IMG]MESELA BENIM İSTEDIGIM ŞUAN ALTTA OLAN RESMİ ÜZERİNDEN CİZMEK YANİ COREL DRAW GIBI PROGRAMLARDA ÇALIŞMA DOSYASI YAPMAK İSTIYORUM [img=http://pic1.resimupload.com/r10/thumb_645019125.JPG
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-03-2010 #4
[IMG][/IMG]MESELA BENIM İSTEDIGIM ŞUAN ALTTA OLAN RESMİ ÜZERİNDEN CİZMEK YANİ COREL DRAW GIBI PROGRAMLARDA ÇALIŞMA DOSYASI YAPMAK İSTIYORUM [img=http://pic1.resimupload.com/r10/thumb_645019125.JPG

Bu defa da mesajınızın tamamını büyük harflerle yazdığınıza göre; gerçekten de yazılanları okumuyorsunuz değil mi..

Örneğin şunu:

Açtığınız konuların hepsinde gördüğüm tek ortak özellik, sizin bu işi fazlasıyla hafife alıyor olmanız..

Açtığınız bu konunun başlığı da gösteriyor ki; haydi forum kurallarını okumadınız, demek forumda hiç araştırma da yapmıyorsunuz ki, en basit kurallardan da haberiniz yok..

(Üstelik sorunuza verilen cevapları bile okumuyormuşsunuz meğer..)

İçinde bulunduğunuz topluma da, yapmaya uğraştığınız 'iş'e de saygınız olsun, bu kadar hafife almayın lütfen.. Bu yapmaya çalıştıklarınız, ciddi birikim ve uzmanlık gerektiren işlerdir.. Öyle bir kaç 'tık'lama ile yapılabileceği düşüncesini aklınızdan çıkarınız..
Bu mesajdan alıntı yap

haylazoo

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 17-03-2010 #5
Özür dilerim İşlerim Acil oldugundan dolayı cok hızlı haraket etdıgım ıcın yalnıs yapabılıyorum ama Bu benım saygısız olmamla halakası yok benım tek ıstedıgım bi konuda yardım almak ama neyse Onemlı deyıl yardım etmeyın Boşver Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap