CS5 Font önizleme

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - CS5 Font önizleme Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ps sürümlerinde genelde fontların önizlemeli olduyordu cs5 var bende ama fontlar sadece ismi ve önizlemeside yok gösterme ihtimalimiz varmıdır acaba...

CS5 Font önizleme
##omar## isimli Üye şimdilik offline konumundadır

##omar##

Öğrenci (Diğer) / Ankara

CS5 Font önizleme

Alt 28-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ps sürümlerinde genelde fontların önizlemeli olduyordu cs5 var bende ama fontlar sadece ismi ve önizlemeside yok gösterme ihtimalimiz varmıdır acaba CS5 Font önizleme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Preferences->Type->Font Preview Size'i işaretle ve yanındaki kutucuktanda boyutunu seç bu kadarCS5 Font önizleme
Bu mesajdan alıntı yap
##omar## isimli Üye şimdilik offline konumundadır

##omar##

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 30-11-2010 #3
sağolasın topram sende olmasan :artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
geb35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

geb35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 02-12-2010 #4
Yalnız bende aynı sorunla karşı karşıyayım ve adobe cs5'i türkçe kullanıyorum , haliyle Preferences->Type->Font Preview Size bunların nerde olduğu hakkında bi bilgim yok :/
Bu mesajdan alıntı yap
porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2010 #5
ayarlara gir oradan font veya yazı tipi yazar herhalde hiç türkçe kullanmadım ki sen ayarlara gir ve yazı ile alakalı olan başlıktan bence bu ayarı bulabilirsin sadece biraz karıştırman gerekecek ama sıralama olarak istersen photoshop'a tıklayıp ayarlar(Tercihler)'e tıklayıp oradan sağdaki başlıklardan alttan 2.ye tıkla bende type yazıyor artık onu nasıl türkçeleştirdiler bilemem neyse oraya tıkladığın zaman sağda görünecek yazılara bak ve karşılığında açılır menu olan benim demek istediğim. Açılır menüden istediğin büyüklüğü seç
Bu mesajdan alıntı yap
tazboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tazboy(37)

Grafiker / Ankara

Alt 09-04-2012 #6
Bu yazdıklarının hiç birisi bende çalışmıyor illistrator cs5 ve cs5.1 de fontlar gitti gelmiyor CS5 Font önizleme
sadece type>font dan görebiliyorum character in altında göstermiyor
Bu mesajdan alıntı yap
tazboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tazboy(37)

Grafiker / Ankara

ünlem
Alt 09-04-2012 #7
Yalnız bende aynı sorunla karşı karşıyayım ve adobe cs5'i türkçe kullanıyorum , haliyle Preferences->Type->Font Preview Size bunların nerde olduğu hakkında bi bilgim yok :/
Bu programları nasıl Türkçe kullanabiliyorsunuz anlamıyorum.tercümeleri tamamen saçmalık.Feather ı Tüy diye çeviriyordur :rofl: Ben bir kere denedim Türkçesinden hiç bir halt anlamadım direk sildim hehe :tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap