cs5 lock problemi

InDesign Soru ve Sorunlarınız - cs5 lock problemi ...

cs5 lock problemi
vahdetipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vahdetipek(35)

Grafiker / Konya

cs5 lock problemi

Alt 21-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar;
indesign cs 5'te dergi tasarlarken library'den aldığım bir çizime sağ tıklayıp lock komutu verdim.objeyi oynatmamak için.ama daha sonra belge kilitlendi.hiçbir şekilde üzerinde işlem yapamıyorum.sanki lock komutunu tüm dosyaya vermiş gibi.yardımcı olabilirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 22-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Indesingn da view menüsünden overprint prewiev kısmı seçilidir onu kaldırın artık kilit sembolu görünecektir. Ona tıkladığınızda unlock olur ve tekrar o nesne düzenlenebilir hale gelir.
Bu mesajdan alıntı yap

vahdetipek(35)

Grafiker / Konya

Alt 23-04-2012 #3
Indesingn da view menüsünden overprint prewiev kısmı seçilidir onu kaldırın artık kilit sembolu görünecektir. Ona tıkladığınızda unlock olur ve tekrar o nesne düzenlenebilir hale gelir.
sorunda orada zaten bütün dosya kilitlendi.hiçbir menüye giremiyorum.hiçbir araç çalışmıyor.alakanıza teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 23-04-2012 #4
sorunda orada zaten bütün dosya kilitlendi.hiçbir menüye giremiyorum.hiçbir araç çalışmıyor.alakanıza teşekkür ederim
Sağda, Layers sekmesine tıklayın belki de orada dökümanınızı açtığınızda var olan tek layer kilitlidir onu unlock edin.

Şayet bütün program kilitlendiyse hiçbir menü aracı çalışmıyorsa maalesef yardımcı olamayacağım. Ben Çalıştığınız döküman kilitlenmiştir düşüncesiyle cevap yazmıştım. Pekiyi yeni döküman açınca orada da herşey kilitli mi gözüküyor. Şayet kilitli gözükmüyorsa yeni açtığınız dökümana eski dökümanınızı çağırarak çözüm üretebilirsiniz düşüncesindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap

vahdetipek(35)

Grafiker / Konya

Alt 23-04-2012 #5
döküman tamamen kilitli.yeni dosya açtığımda hiçbir problem yok.kilitli dosyayı çağırdığımda gene program kilitleniyor.yeni dosyada aynı işlemi uyguladığımda gene dosya kilitleniyor ve tekrar açılmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
gunisigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunisigi(37)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2012 #6
Aynı konu da benim de bir sorum olmuştu biraz önce. dddnnnsss, cevabınız çok işime yaradı.
Teşekkür ederim cs5 lock problemi))
Bu mesajdan alıntı yap