CS6 Trace Yardım

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - CS6 Trace Yardım Sponsorlu Bağlantılar Herkese merhaba, Cs6 da aşağıdaki resmi trace ederken fırçanın içindeki çizgiler yamuluyor ve de tam olarak çıkmıyor, bu çizgileir olduğu gibi düzenli ve tam çıkarmak için nasıl bir ...

CS6 Trace Yardım
burakntkm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakntkm

Hiç Biri / Ankara

CS6 Trace Yardım

Alt 20-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba,

Cs6 da aşağıdaki resmi trace ederken fırçanın içindeki çizgiler yamuluyor ve de tam olarak çıkmıyor, bu çizgileir olduğu gibi düzenli ve tam çıkarmak için nasıl bir trace ayarı düzenlemem gerekli yardımcı olabilir misiniz ?

Teşekkürler, saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burakntkm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakntkm

Hiç Biri / Ankara

CS6 Trace Yardım

Alt 20-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herkese merhaba,

Cs6 da aşağıdaki resmi trace ederken fırçanın içindeki çizgiler yamuluyor ve de tam olarak çıkmıyor, bu çizgileir olduğu gibi düzenli ve tam çıkarmak için nasıl bir trace ayarı düzenlemem gerekli yardımcı olabilir misiniz ?

Teşekkürler, saygılar

CS6 Trace Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
infostorm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

infostorm

Matbaacı / Çorum

Alt 20-04-2014 #3
resim görüntülenemiyor kardeş
Bu mesajdan alıntı yap
infostorm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

infostorm

Matbaacı / Çorum

Alt 20-04-2014 #4
Herkese merhaba,

Teşekkürler, saygılar

CS6 Trace Yardım
Trace komutuyla fırçanın içini yapmaya çalışma bence. Çizgiler çok ince olduğu için yamuluyor. Onun yerine çizgileri kendin çiz daha düzenli olur

istersen Vector Magic programını indir ve deneme sürümüyle Traca yaptır daha iyi sonuçlar alırsın. Ama dediğim gibi en iyisi el ile çizmek
Bu mesajdan alıntı yap