cs6 türkçe menüleri ingilizceye çevirmek..

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - cs6 türkçe menüleri ingilizceye çevirmek.. Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar illustrator cs6 yükledim. Menüleri türkçe ve ben ingilizce menülere alıştığım için biraz garip geldi. Menüleri ingilizceye nasıl çevirebilirim?...

gladio44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gladio44

Grafiker / Ankara

Alt 20-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar

illustrator cs6 yükledim. Menüleri türkçe ve ben ingilizce menülere alıştığım için biraz garip geldi. Menüleri ingilizceye nasıl çevirebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

become isimli Üye şimdilik offline konumundadır

become

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yanlış mesaj attım fakat silemiyorum, çok özür dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
gladio44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gladio44

Grafiker / Ankara

Alt 21-06-2012 #3
nasıl yani yanlış mesaj attın?????????
Bu mesajdan alıntı yap
iwannaamiracle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iwannaamiracle

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2013 #4
evet aynı durumdan ben de muzdaripim... özellikle illustrator kullanırken sıkıntı yaşıyorum. kısayolları kullanmaya alıştığım için genel anlamda sorun yaratmıyor fakat özel efektlere gerek duyduğumda türkçe menü beni çok yoruyor. CS 6 Design Standart kullanıcısıyım. İngilizceye çevirmek istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. kolay gelsin herkese...
Bu mesajdan alıntı yap
Sirius A isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sirius A

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 30-09-2014 #5
Merhaba arkadaşlar eski bir konu fakat aynı sorunu ben de yaşıyorum. Illustrator CC 2014 programın dilini nasıl İngilizce yapabilirim? Yardım lütfencs6 türkçe menüleri ingilizceye çevirmek..
Bu mesajdan alıntı yap
canmert2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canmert2121

Matbaacı / Diyarbakır

Alt 30-09-2014 #6
saslmlds2q
Bu mesajdan alıntı yap