cs6 yı nasıl turkce yaparız

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - cs6 yı nasıl turkce yaparız Sponsorlu Bağlantılar cs 6 mc. yuklu full cracklı ama turkce yapmak ıstıyorum bu konu hakkında bılgısı olan bır arkadasım yardımcı olabılırmı acaba ? (konuyu dogru yere actımmı emın degılım yalnışsa ...

doukankaradag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doukankaradag

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cs 6 mc. yuklu full cracklı ama turkce yapmak ıstıyorum bu konu hakkında bılgısı olan bır arkadasım yardımcı olabılırmı acaba ?

(konuyu dogru yere actımmı emın degılım yalnışsa ozur dılerım. )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 18-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurulumu yaparken Türkçe dil seçeneğini seçebilrsin, tamamıyla Türkçe oluyor, yamaya falan ihtiyacın yok. Kurulumu yaparken sol alt kısma dikkat et, program özellikleri diye bir pencerede, sol alt kısımda (çoğu zaman) otomatik olarak "English International" seçilidir, oradan Türkçe'yi seçebilirsin. Ama ben şahsen Türkçe kullanmanı önermem çünkü bazı kısa yollar Türkçe dilinde çalışmayabiliyor ve İngilizcesini kullandığın takdirde internetteki dersleri takip edebilmen daha kolay olur.
Bu mesajdan alıntı yap
CarverTD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CarverTD

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2012 #3
CS6'yı kurarken dil seçenekleri var orada eğer türkçe varsa onu seçtiğinde türkçe olarak yüklenir...
Bu mesajdan alıntı yap
socak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

socak

Webmaster / Muğla

Alt 18-11-2012 #4
cs6 yı kullanırken tr seçme dostum bende aynı hatayı yaptım şimdi zorlanıyorum engilish kalsın bana sorarsan tabi.
Bu mesajdan alıntı yap
doukankaradag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doukankaradag

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2012 #5
tşkler tabı herkes aynısnı soyluyor bende ıngl. kullandım bu zamana kadar turkce daha kolay olur nadır kullandıgım ozellıklerı aradıgımda daha kolay bulurum dıye dusundum ama sanırım boyle kalması daha ıyı olacak yorumlar ıcın tskler..
Bu mesajdan alıntı yap
socak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

socak

Webmaster / Muğla

Alt 20-11-2012 #6
doğrusunu yapmışsın derim dostum çunki bu programlarda adobe serisine daha yeni tr dil dosyalar eklendiği için hepimiz english alışmışız oyüzden devam english e ben tr kullanıyrum bazı şeyleri bulmakda zorlanıyorum ne yalan söyliyim.
Bu mesajdan alıntı yap