css çerçeve kodu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - css çerçeve kodu Sponsorlu Bağlantılar slm,makalellerimde resimler kullanıyorum.ancak bu resimler basit oval 2 çizgi iç içe halinde çerçeveler içinde.sizden ricam resimleri dışa doğru kabarık göstererek çerçevede çok hafif bir gölge oluşturabilecek css ile ...

css çerçeve kodu
time0n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

time0n

Bilg. Teknikeri / Manisa

Dosya23

css çerçeve kodu

Alt 28-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm,makalellerimde resimler kullanıyorum.ancak bu resimler basit oval 2 çizgi iç içe halinde çerçeveler içinde.sizden ricam resimleri dışa doğru kabarık göstererek çerçevede çok hafif bir gölge oluşturabilecek css ile yapılmış çerçeve kodu paylaşır mısınız? nereye nasıl eklemem gerekir ve büyük küçük tüm çerçevelerin bu şekilde görünmesini nasıl sağlarım? yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.daha anlaşılır olabilmesi için birkaç çerçeveyi yeşil oval bi simge içine aldım.

css çerçeve kodu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

time0n

Bilg. Teknikeri / Manisa

Alt 31-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
burada profesyonel insanlar var,basit bir kodu söyleyemiyecek kadar aciz yada bencil olduğunuzu hiç sanmıyorum.neden kimse yardım etmiyor ki???
Bu mesajdan alıntı yap
fikirdukkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fikirdukkan

Webmaster / İstanbul

Alt 31-12-2012 #3
Bu çok parçalı bir işlemdir yani birisinin çıkıp al bu kodu yapıştır artık gölgeli gözükecek demesi zaten normal olmaz. Sonuçta her resmin her makalenin ya da her bölgenin genişliği ve yüksekliği farklı. Bu yüzden Önce kendine Ps de bir kenarlık çiz sonra onun 1 px lik kısmını kes. sonra bunu hangi içeriklerde kullanacaksan onun bulunduğu divlerde class olarak çağırman gerekir. Hangi içeriklerde kullanacaksan.

Genel mantığı bu şekildedir yani en azından ben yapınca böyle uğraşıyorum. Başka bilen varsa daha kısa bir yöntem söyler heralde.
Bu mesajdan alıntı yap

time0n

Bilg. Teknikeri / Manisa

Alt 01-01-2013 #4
hocam bunun basit bir kodu var gölgeler ve çerçeve için ama ben karaıklık olmasını istiyorum.dışa doğru,benim asıl derdim o
Bu mesajdan alıntı yap