Css&Html Tema İçin Yardım..

Css - Css&Html Tema İçin Yardım.. Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar Arkadaşlar, bir premium tema sitesinden web tasarım teması aldım css&html tabanlı.. fakat düzenleme yapmak için dreamweaver da açtığım zaman görüntü bozuk açılıyor neden oluyor anlamadım.. bunu nasıl ...

mss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mss

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Arkadaşlar,
bir premium tema sitesinden web tasarım teması aldım css&html tabanlı.. fakat düzenleme yapmak için dreamweaver da açtığım zaman görüntü bozuk açılıyor neden oluyor anlamadım.. bunu nasıl düzgün şekilde düzenleyebilirim yada hangi programla?

bilmediğim birşey var ama ne olduğunu bulamadım.
Ekran görüntüleri ise :

http://imageshack.us/a/img109/6503/73288177.jpg
http://imageshack.us/a/img713/9459/28057968.jpg
http://imageshack.us/a/img202/1972/19924995.jpg
http://imageshack.us/a/img811/4434/39136546.jpg

yardımlarınızı bekliyorum..
saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pagi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pagi

Grafiker / Bursa

Alt 10-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
orijinal halini görme şansımız var mıdır ?
Bu mesajdan alıntı yap

pagi

Grafiker / Bursa

Alt 11-05-2013 #4
site örneği bu :
Jump Eco - HTML Website Theme with working shop, slider and animating vector graphics.
Site Templates - Jump Eco HTML - Slider - Single product shop | ThemeForest
Peki sen tarayıcıdan açtığında nasıl görünüyor bu site. DW ile bu şekilde görünüyor olabilir bir takım programlama kodları içeriyorsa o şekilde görünmesi normal diye düşünüyorum js script var mı oncelikle ve html hangi sürüm ?
Bu mesajdan alıntı yap

mss

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-05-2013 #5
Peki sen tarayıcıdan açtığında nasıl görünüyor bu site. DW ile bu şekilde görünüyor olabilir bir takım programlama kodları içeriyorsa o şekilde görünmesi normal diye düşünüyorum js script var mı oncelikle ve html hangi sürüm ?
var js de var.. peki o halde bu sietyi düzenleyebilmek için hangi programı kullanmalıyım ?
Bu mesajdan alıntı yap

pagi

Grafiker / Bursa

Alt 11-05-2013 #6
Görsel olarak bildiğim bir program yok hafif olması açısından notepad++ kullanmanı tavsiye ederim fakat DW ile düzenleyebilirsin ölçüleri iyi hesaplaman lazım :S varsa bilen arkadaş daha iyi bir program yardımcı olurlar fakat benim bildigim kadarıyla yok... JS, PHP, ASP vb programlama dilleri ile yazılan siteler görsele dayalı değildir görsel alanlar varsa onları bir yerden çekiyor demektir... Temayı kurcalamam lazım aslında... zamanınız varsa bulup kurcalayabilirim. Size bilgi vermek adına.
Bu mesajdan alıntı yap

mss

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-05-2013 #7
Görsel olarak bildiğim bir program yok hafif olması açısından notepad++ kullanmanı tavsiye ederim fakat DW ile düzenleyebilirsin ölçüleri iyi hesaplaman lazım :S varsa bilen arkadaş daha iyi bir program yardımcı olurlar fakat benim bildigim kadarıyla yok... JS, PHP, ASP vb programlama dilleri ile yazılan siteler görsele dayalı değildir görsel alanlar varsa onları bir yerden çekiyor demektir... Temayı kurcalamam lazım aslında... zamanınız varsa bulup kurcalayabilirim. Size bilgi vermek adına.
biraz zamanım var eğer yardımcı olabilirseniz yada farklı bilen arkadaşlar var ise çok sevinrim..

bu tarz siteleri yani kodlar üzerinden mi düzenlememiz gerekiyor?
Bu mesajdan alıntı yap

pagi

Grafiker / Bursa

Alt 11-05-2013 #8
biraz zamanım var eğer yardımcı olabilirseniz yada farklı bilen arkadaşlar var ise çok sevinrim..

bu tarz siteleri yani kodlar üzerinden mi düzenlememiz gerekiyor?
Sadece bu tarz değil html & css basit olanları da html css etiketler ile yapmanız daha sağlıklı olur... elinizdeki sitede html & css olarak geçiyor ek olarak jequery kullanılmış muhtemelen fakat dediğim gibi şuan vaktim yok kurcalamadan bir sonuca varamam birisi çıkar inşallah...
Bu mesajdan alıntı yap
cyclone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cyclone

Grafiker / Yurtdışı

Alt 11-05-2013 #9
Dostum bunun neyini duzenlemek istiyorsun?

JS PHP vs. script kodlarini dreamweaver ile acabilirsin, uzerinde bir desiklik yapmak istiyorsan tabii. Ama site zaten html ve css, yani senin scriptlerle bi isin yok gibi.
Orjinal diye gonderdigin ornekte bisey yok sadece ust de bir css menu ve sayfalarin asagidan yukari slide seklinde gelmesi.

Dosyani ziple linki paylas yardimci olmaya calisayim,

Sitede bildigim kadari ile link paylasmak yasak, onun icin linki gizleyerek yada ozelden yollayabilirsin.
Selametle
Bu mesajdan alıntı yap

mss

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-05-2013 #10
Dostum bunun neyini duzenlemek istiyorsun?

JS PHP vs. script kodlarini dreamweaver ile acabilirsin, uzerinde bir desiklik yapmak istiyorsan tabii. Ama site zaten html ve css, yani senin scriptlerle bi isin yok gibi.
Orjinal diye gonderdigin ornekte bisey yok sadece ust de bir css menu ve sayfalarin asagidan yukari slide seklinde gelmesi.

Dosyani ziple linki paylas yardimci olmaya calisayim,

Sitede bildigim kadari ile link paylasmak yasak, onun icin linki gizleyerek yada ozelden yollayabilirsin.
Selametle
bu verdiğim linkteki sample site... ben bu sitenin alt yapısını satın aldım para ile..ve kenidme uyarlamak istiyorum haliyle..

ayrıca ilk linkte bir kaç link vermiştim ona bakarsanız orada sitenin templatesini dreamwiever de açtığmda o linklerdeki ekran görüntülierinde göründüğü gibi site bozuk açılıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları