CSS İnternet Sayfası

Css - CSS İnternet Sayfası ...

CSS İnternet Sayfası
RicardoQuaresma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RicardoQuaresma

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

CSS İnternet Sayfası

Alt 04-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben bunu bi pc dergisinin ekinde gördüm linke tıklanılınca firefoz sayfası açılıyor ama internete bağlanmıyor bildiğimiz dreamweaver ı F12 yaptığımızda olan şey gibi ordaki linklere tıklayıncada aynı şekilde firefozta nete bağlanmadan sayflaraı gezebiliyoruz bu nasıl yapılır.birde yazıya tıklayınca altta açılmasını istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

onuroden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onuroden

Webmaster / Aydın

Alt 21-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
site sayfalarını html olarak yaparsın ve .html uzantılı kaydedersin sonrasında bu şekilde klasör halinde cd içerisine atarsın çalışır.. bunu yapmakta özel bir durum yok. linkleri \dosyalar\dergi.html gibi hazırlamalısın yani köprüleme yapmalısın otomatik olarak kullanıcıda o veriler olduğu için çalışacaktır.. çok az bi araştırma yaparsan linkleri nasıl çalıştıracağını da öğrenebilirsin aynı sayfa da mı farklı pencere de mi vs.
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 27-11-2011 #3
Normal web siteleride aynı mantık üzerinden çalışmaktadır. Sadece web siteleri diğer bilgisayarlarla internet üstünden iletişime geçmektedir. Örneğin Office Word'de yazdığınız bir yazıyı HTML olarak kaydederseniz anlattığınız olur. Kısacası HTML ile yapılıyor.

İyi günler.

Bu mesajdan alıntı yap