Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

css kodlarını otmatik olarak alt alta düzenleme

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net
merhaba arkadaşlar,
css kodlarını otmatik olarak alt alta düzenlendiği bir site vardı. Ben google
de arattım bulamadım tam çıldırmak üzereyken bir de buraya yazayım dedim :)
Bilen varsa ve linkini yazarsa çok süper olacak

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu siteler tam olarak ne işe yarıyor arkadaşlar yeni başlayan biri olarak merak ettim...

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net
Bu siteler tam olarak ne işe yarıyor arkadaşlar yeni başlayan biri olarak merak ettim...

Bu siteler yazdığın kodların world wide web consortium (W3C)'a uygun olup olmadığını kontrol ediyor ve hatalı yazılmış yerleri göstererek düzeltmene imkan sağlıyor.

djtur

🌱Yeni Üye🌱
ya belki yeri değil ama css demişken sorunumu söyliim dedim.ps ile temayı yapıyorum.Daha sonra elimle tek tek kesip tablolara yerleştiriyorum.Birebir ölçülerini tabloya veripte yerleştiriyorum.Ama tablo, içeriği ekledikçe arka plandaki fon tekrar baştan tekrarlama yapıyor.Sorum şu: nasıl bir css kodu sayfa background' unu bozmadan tekrar ettiriyor?Anlatabildiysem ne mutlu bana.Benim için çok önemli lütfen yardım edin.

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net
ya belki yeri değil ama css demişken sorunumu söyliim dedim.ps ile temayı yapıyorum.Daha sonra elimle tek tek kesip tablolara yerleştiriyorum.Birebir ölçülerini tabloya veripte yerleştiriyorum.Ama tablo, içeriği ekledikçe arka plandaki fon tekrar baştan tekrarlama yapıyor.Sorum şu: nasıl bir css kodu sayfa background' unu bozmadan tekrar ettiriyor?Anlatabildiysem ne mutlu bana.Benim için çok önemli lütfen yardım edin.

https://www.grafikerler.net/dreamweaver-da-sabit-background-image-t32782p3.html

bu linkte sorunuza cevap olacak bilgiler bulunuyor

gamze2206

🌱Yeni Üye🌱
css ile c# bağlantısı konusunda ne düşünüyorsunuz daha doğrusu bu şekilde bir bağlantı kullandınızmı

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net
benim pek bi fikrim yok bir kere php ile beraber kullanmıştım bazı css özelliklerini veritabanından almak için ama css validde hata olarak gözükmüştü :)

djtur

🌱Yeni Üye🌱
her tabloya kestiklerimi arka plan olarak atıyorum.Ama olmuyor.ben sayfanın arka planı demedim her bir tablonun arkja planını dedim.