css kodlarını otmatik olarak alt alta düzenleme

Css - css kodlarını otmatik olarak alt alta düzenleme ...

sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 29-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar,
css kodlarını otmatik olarak alt alta düzenlendiği bir site vardı. Ben google
de arattım bulamadım tam çıldırmak üzereyken bir de buraya yazayım dedim css kodlarını otmatik olarak alt alta düzenleme
Bilen varsa ve linkini yazarsa çok süper olacak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 29-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tamam tamam biraz zor oldu ama buldum linkinide yazayım belki benim gibi arayıpta bulamayanlar vardır
http://www.codebeautifier.com/#skip
dağınık yazılmış css kodlarını düzenlemeye yarıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Atsız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atsız

Webmaster / Yozgat

Alt 05-12-2010 #3
Bak burada daha faydalı bir şey var.

Hem hatalarını söylüyor düzeltiyor, hem de kodları düzensiz versen bile düzenli halde sana geri sunuyor sayfanın alt kısmında css kodlarını otmatik olarak alt alta düzenleme

http://jigsaw.w3.org/css-validator/
Bu mesajdan alıntı yap
SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 06-12-2010 #4
Bu siteler tam olarak ne işe yarıyor arkadaşlar yeni başlayan biri olarak merak ettim...
Bu mesajdan alıntı yap

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 06-12-2010 #5
Bak burada daha faydalı bir şey var.

Hem hatalarını söylüyor düzeltiyor, hem de kodları düzensiz versen bile düzenli halde sana geri sunuyor sayfanın alt kısmında css kodlarını otmatik olarak alt alta düzenleme

http://jigsaw.w3.org/css-validator/
hay allah w3c den bihaber bir şekilde site yapıyormuş gibi bir izlenim verdim, saolasın bu daha kullanışlı css kodlarını otmatik olarak alt alta düzenleme
Bu mesajdan alıntı yap

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 06-12-2010 #6
Bu siteler tam olarak ne işe yarıyor arkadaşlar yeni başlayan biri olarak merak ettim...
Bu siteler yazdığın kodların world wide web consortium (W3C)'a uygun olup olmadığını kontrol ediyor ve hatalı yazılmış yerleri göstererek düzeltmene imkan sağlıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
djtur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djtur

Eğitimci / Samsun

Alt 07-12-2010 #7
ya belki yeri değil ama css demişken sorunumu söyliim dedim.ps ile temayı yapıyorum.Daha sonra elimle tek tek kesip tablolara yerleştiriyorum.Birebir ölçülerini tabloya veripte yerleştiriyorum.Ama tablo, içeriği ekledikçe arka plandaki fon tekrar baştan tekrarlama yapıyor.Sorum şu: nasıl bir css kodu sayfa background' unu bozmadan tekrar ettiriyor?Anlatabildiysem ne mutlu bana.Benim için çok önemli lütfen yardım edin.
Bu mesajdan alıntı yap

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 07-12-2010 #8
ya belki yeri değil ama css demişken sorunumu söyliim dedim.ps ile temayı yapıyorum.Daha sonra elimle tek tek kesip tablolara yerleştiriyorum.Birebir ölçülerini tabloya veripte yerleştiriyorum.Ama tablo, içeriği ekledikçe arka plandaki fon tekrar baştan tekrarlama yapıyor.Sorum şu: nasıl bir css kodu sayfa background' unu bozmadan tekrar ettiriyor?Anlatabildiysem ne mutlu bana.Benim için çok önemli lütfen yardım edin.
dreamweaver da sabit background image

bu linkte sorunuza cevap olacak bilgiler bulunuyor
Bu mesajdan alıntı yap
gamze2206 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gamze2206

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 07-12-2010 #9
css ile c# bağlantısı konusunda ne düşünüyorsunuz daha doğrusu bu şekilde bir bağlantı kullandınızmı
Bu mesajdan alıntı yap

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 07-12-2010 #10
benim pek bi fikrim yok bir kere php ile beraber kullanmıştım bazı css özelliklerini veritabanından almak için ama css validde hata olarak gözükmüştü css kodlarını otmatik olarak alt alta düzenleme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları