CSS+PHP tecrübeli takım arkadaşı

Sonuçlanan İlanlar - CSS+PHP tecrübeli takım arkadaşı Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, ekşi sözlük benzeri bir sözlük sitem var, sözlük içerisinde yüzden fazla yazar ve binlerce entry var. Güzel bir tasarım ile çok fazla ses getireceğini düşünüyorum, kendim Fireworkste ...

varangose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

varangose

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
ekşi sözlük benzeri bir sözlük sitem var, sözlük içerisinde yüzden fazla yazar ve binlerce entry var. Güzel bir tasarım ile çok fazla ses getireceğini düşünüyorum, kendim Fireworkste birşeyler çizdim gerçekten güzel birşeyler yapılabilir. Benim CSS, PHP bilgim ve tasarım yaptıracak param yok.

CSS ve PHP konusunda gerçekten tecrübeli, bu işi para karşılığı değil, siteden gelecek reklam gelirleri üzerinden pay alarak bu işi yapacak tecrübeli takım arkadaşı aranmaktadır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

volkan16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkan16

Webmaster / Bursa

Alt 25-03-2010 #3
sozlugun adresi nedir biraz incelemek isterim.

varangose

Alt 26-03-2010 #4
volkan16 mail atılmıştır.

varangose

Alt 10-04-2010 #5
ilan günceldir.