Ctrl+G yapınca resimleri sanki kendin yapmış gibi oluyo

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Ctrl+G yapınca resimleri sanki kendin yapmış gibi oluyo ...

TuqCem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TuqCem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi akşamlar herkese benim sorum şu olucaktı.Arkadaşım staj yaptığı yerden kurumsal kimlik tasarımları bulmuş jpeg olarak ama onları freehande atınca Ctrl+G yapınca resimleri sanki kendin yapmış gibi oluyo.Bunun gibi olan site adı biliyorsanız bana yardımcı olurmusunuz ? Şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(45)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 25-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İyi akşamlar herkese benim sorum şu olucaktı.Arkadaşım staj yaptığı yerden kurumsal kimlik tasarımları bulmuş jpeg olarak ama onları freehande atınca Ctrl+G yapınca resimleri sanki kendin yapmış gibi oluyo.Bunun gibi olan site adı biliyorsanız bana yardımcı olurmusunuz ? Şimdiden teşekkür ederim.
kurumsal kimliklerin hazır vektörleri mevcut vektörel bölümde yüzlercebulabilirsiniz uğraşmanıza gerek yok:
http://www.grafikerler.net/arama/sonuc/6140692
Bu mesajdan alıntı yap
TuqCem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TuqCem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-02-2011 #3
Bilmiyordum burda olduğunu teşekkürler Ctrl+G yapınca resimleri sanki kendin yapmış gibi oluyo
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(45)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

rica ederim

Alt 26-02-2011 #4
Bilmiyordum burda olduğunu teşekkürler Ctrl+G yapınca resimleri sanki kendin yapmış gibi oluyo
forumumuza yeni üyesiniz forumumuzda yüksek kalite fotoğrafları fotoğraf ve resim bölümünde , vektörleri vektörel bölümde , logolarıda logo bölümünde , fontlarıda fontlar bölümünde bulabilirsiniz forumumuzu incelerseniz işinize yarayacak daha çok şey bulabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap