"Culture of Ottoman" isimli logo ve kurumsal kimlik çalışmam

Kartvizit Tasarımları - "Culture of Ottoman" isimli logo ve kurumsal kimlik çalışmam ...

alperyildiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperyildiz

Grafiker / Erzurum

Alt 27-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Culture of Ottoman ismiyle çalışmama resmi bir hava katmaya çalıştım tasarımımda da bunu göstermeye çalıştım.Umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum "Culture of Ottoman" isimli logo ve kurumsal kimlik çalışmam

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 27-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logonun fontu renkleri hoşuma gitti eline sağlık ama antetlisi falan çok resmi olmamışta renkli olmuş sanki
Bu mesajdan alıntı yap
zeroth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeroth

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-08-2013 #3
tasarim hos guzel ancak Culture of Ottoman ingilizce grammer kurallarina uygun bir yazim degil.. "Culture of the Ottoman" , "The Culture of the Ottoman" , "Culture of the Ottoman Empire" isimlerinden biri olmasi gerekirdi..
Bu mesajdan alıntı yap

alperyildiz

Grafiker / Erzurum

Alt 28-08-2013 #4
logonun fontu renkleri hoşuma gitti eline sağlık ama antetlisi falan çok resmi olmamışta renkli olmuş sanki
Beğendiğinize sevindim,orada resmiden kastım hani devlet destekli projeler olur ya o şekilde birşey ortaya çıkarmaktı "Culture of Ottoman" isimli logo ve kurumsal kimlik çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

alperyildiz

Grafiker / Erzurum

Alt 28-08-2013 #5
tasarim hos guzel ancak Culture of Ottoman ingilizce grammer kurallarina uygun bir yazim degil.. "Culture of the Ottoman" , "The Culture of the Ottoman" , "Culture of the Ottoman Empire" isimlerinden biri olmasi gerekirdi..
Dediğiniz doğru grammer bilgisine göre öyle olması gerekiyordu ama benim amacım

kültür ve Osmanlı kelimelerini ön plana çıkarmaktı fazla kelime göstermemek için yaptım bunu bu arada teşekkürler "Culture of Ottoman" isimli logo ve kurumsal kimlik çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-09-2013 #6
dış konturları hiç kullanmasaydın daha iyi olurdu sanki diye düşündüm ve iç konturleride ince kullansan yada hiç kullanmasan mı acaba? "Culture of Ottoman" isimli logo ve kurumsal kimlik çalışmam eline sağlık "Culture of Ottoman" isimli logo ve kurumsal kimlik çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-09-2013 #7
ilk çalışmanız mı
Bu mesajdan alıntı yap

alperyildiz

Grafiker / Erzurum

Alt 07-09-2013 #8
dış konturları hiç kullanmasaydın daha iyi olurdu sanki diye düşündüm ve iç konturleride ince kullansan yada hiç kullanmasan mı acaba? "Culture of Ottoman" isimli logo ve kurumsal kimlik çalışmam eline sağlık "Culture of Ottoman" isimli logo ve kurumsal kimlik çalışmam
değerlendirmeniz için teşekkürler "Culture of Ottoman" isimli logo ve kurumsal kimlik çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

alperyildiz

Grafiker / Erzurum

Alt 07-09-2013 #9
ilk çalışmanız mı
hayır ilk çalışmam değil.
Bu mesajdan alıntı yap
sezarx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezarx

Webmaster / Ankara

Alt 28-09-2013 #10