Cüneyt ŞEN - Freelance Web Designer / Freelance Grafiker - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Cüneyt ŞEN - Freelance Web Designer / Freelance Grafiker - Türkiye Geneli ...

byexsonic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byexsonic

Ressam / Aydın

Alt 12-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Cüneyt ŞEN - Freelance Web Designer / Freelance Grafiker

Program/Seviye: Hepsi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:

E-posta:

Telefon: 0542 452 20 37
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Cüneyt ŞEN - Freelance Web Designer / Freelance Grafiker - Türkiye Geneli - Cüneyt ŞEN - Freelance Web Designer / Freelance Grafiker - Türkiye Geneli ya da Cüneyt ŞEN - Freelance Web Designer / Freelance Grafiker - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Cüneyt ŞEN - Freelance Web Designer / Freelance Grafiker - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Cüneyt ŞEN - Freelance Web Designer / Freelance Grafiker - Türkiye Geneli | Cüneyt ŞEN - Freelance Web Designer / Freelance Grafiker - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
esraalime isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esraalime

Grafiker / Çorum

Alt 06-05-2013 #3
merhaba ben grafikerim 1 hafta önce işten ayrıldım photoshop illustrator inDesing programlarını kullanıyorum çorum da oturuyorum mail yolu ile çalışabilirim iş hakkında hada detaylı bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap