Custom Shape Tool Yardım !

Photoshop - Custom Shape Tool Yardım ! ...

mehmet1221 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 07-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

s.a arkadaşlar benim photoshopta bir sorunum var Custom Shape dan aldığım simgeler layer haline gelmiyor sadece çizdiğimle kalıyorum ne müdahale edebiliyom ne renk nede başka bişey yapabiliyom aynı şey pen tool içinde geçerli onlada bişey çizdiğimde aynı şey layer kısmında görünmüyo daha önce böle deildi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çizim olarak bırakmamalısın onu Ctrl+enter kombinasyonu ile seçili hale getirip yeni bir layer içine kayt edebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #3
Layer sekmesinde değil Path sekmesinde görebilirsiniz onu...
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet1221 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 07-07-2009 #4
ikinizede teşekkür ediyorum yalnız daha önce önce Custom Shape dan çizdiğim bir simge layer şeklinde olurdu ve onu istediğim yere taşıya biliyodum sağtıklayıp Bledings Optionu kulanabiliyodum akşam evden tekrar bu konu altınta resimli olarak gösterecem evdeki pc de bir sorun yok .
Bu mesajdan alıntı yap