Cut Studio ile kesim papmak

Folyo kesim - Cut Studio ile kesim papmak ...

krem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 16-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar olympus plotterde Cut Studio pororamı ile kesim yapabilirmiyim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dijitalbaski355 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dijitalbaski355

Grafiker / İzmir

Alt 16-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
artcut ile yap
Bu mesajdan alıntı yap
graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 18-09-2013 #3
Yapamazsınız. Roland için özel yazılmıştır.Corelden drekt kesmek için Graftek sürücleri kullan
Bu mesajdan alıntı yap

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 21-09-2013 #4
Yapamazsınız. Roland için özel yazılmıştır.Corelden drekt kesmek için Graftek sürücleri kullan
Hocam verdiğiniz bilgi için teşekkürler. Hocam aslında bende Corelden direk kesmek istiyorum. Ancak corelden direk kesmek işleminin nasıl yapılacağını bilmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 21-09-2013 #5
Hocam verdiğiniz bilgi için teşekkürler. Hocam aslında bende Corelden direk kesmek istiyorum. Ancak corelden direk kesmek işleminin nasıl yapılacağını bilmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Plotterle verilen cd nin içinde tam izahatı var.
Bu mesajdan alıntı yap

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 21-09-2013 #6

Arkadaşlar herhalde corelden direk kesim için olympus plotterin yazıcı olarak yüklenmesi gerekiyor. Olympus plotterin yazıcı olarak nasıl yükleneceğini bilmiyorum. Eğer yazıcı olarak yüklenmesi gerekiyorsa bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 21-09-2013 #7
Hocam aldığım plotterin içinde hiç bir cd çıkmadı. Hata Artcut programını internetten indirip kurulumu yapmışlar.
Bu mesajdan alıntı yap

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 21-09-2013 #8

Arkadaşlar herhalde corelden direk kesim için olympus plotterin yazıcı olarak yüklenmesi gerekiyor. Olympus plotterin yazıcı olarak nasıl yükleneceğini bilmiyorum. Eğer yazıcı olarak yüklenmesi gerekiyorsa bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 21-09-2013 #9
Bu makinanın her yerde reklamını yaparlarda,burada biri yardım isteyince görmezdenmi geliyorlar ne aşağıdaki linkte istediklerin mevcut
http://plotterservisi.net/olymposdriver/surucu.html
Bu mesajdan alıntı yap

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 21-09-2013 #10
Bu makinanın her yerde reklamını yaparlarda,burada biri yardım isteyince görmezdenmi geliyorlar ne aşağıdaki linkte istediklerin mevcut
Olympos Plotter Driver İndir, Download | Olympos Yardım
Çok çok teşekkürler hocam ellerinize sağlık çok yardımcı oldunuz. Verdiğiniz adreste herşeyi çok güzel anlatıyor. Hocam Artcutu hiç kulanmadım Coreli devamlı kullanıyoruz. Direk Corelden kesim yapabilirsek çok iyi olur bu konuda da yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları