Cüzi bir ücret karşılığı da olsa iş öğrenmek ve çalışmak istiyorum artık! - Ankara

İş Arayan İlanları - Cüzi bir ücret karşılığı da olsa iş öğrenmek ve çalışmak istiyorum artık! - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Cüzi bir ücret karşılığı da olsa iş öğrenmek ve çalışmak istiyorum artık! Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Illustrator, İndesign ve Photoshop programlarını orta - iyi ...

Cüzi bir ücret karşılığı da olsa iş öğrenmek ve çalışmak istiyorum artık! - Ankara
ikinciyeni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ikinciyeni

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 22-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Cüzi bir ücret karşılığı da olsa iş öğrenmek ve çalışmak istiyorum artık!

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Illustrator, İndesign ve Photoshop programlarını orta - iyi seviyede kullanabiliyorum.

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 1 sene yayınevinde dizgicilik yaptım, grafiker olmak ve işi öğrenmek istiyorum. SGK ve cüzi bir ücret karşılığı işi öğretecek birileri yok mu? Ankara'da hiç kimsenin grafiker yetiştirmeye niyeti yok sanırım, herkes 3 yıl ajans deneyimli personel mi arıyor? Deneyimsizler çalışamazsa nasıl deneyim sahibi olacak, özellikle Ankara'da neden kimse yenilere yol açmıyor merak ediyorum. Ayrıca deneyimsizim dediğim halde portfolyo istenmesindeki mantığı birileri açıklayabilirse memnun olurum. Sonuç olarak, işi öğretebilecek bir hayırsever işveren varsa ve bana ulaşabilirse memnun olurum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Cüzi bir ücret karşılığı da olsa iş öğrenmek ve çalışmak istiyorum artık! - AnkaraCüzi bir ücret karşılığı da olsa iş öğrenmek ve çalışmak istiyorum artık! - AnkaraCüzi bir ücret karşılığı da olsa iş öğrenmek ve çalışmak istiyorum artık! - AnkaraCüzi bir ücret karşılığı da olsa iş öğrenmek ve çalışmak istiyorum artık! - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
buura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buura

Grafiker / Ankara

Alt 05-12-2014 #3
Size mail göndermiş bulunuyoruz. Bilginize.
Bu mesajdan alıntı yap