CV nasıl olmalı. CV örneği

Graficafe - CV nasıl olmalı. CV örneği ...

mottephobia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mottephobia(26)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 19-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar iş ilanı için bir cv ön mektubu hazırladım, ancak bu konuda herhangi bir deneyimim yok, bu yüzden daha deneyimli arkadaşların mektubu değerlendirip, hatalı buldukları yerleri belirtmesini istiyorum. Şimdiden teşekkürler...

Sayın Yetkili,

Firmanıza, grafikerlik ve tasarım alanında yetiştirilmek üzere eleman alma ilanınızla ilgileniyorum. İlanda belirtilen işin, özellikle Corel, Illustrator, Indesign ve Freehand programlarında kendimi geliştirmek ve Photoshop bilgimi daha da arttırmak açısından benim için önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Grafik alanında daha önceden bir iş tecrübem bulunmamakta; ancak kendi uğraşlarımla öğrendiğim programlar sayesinde uzun süredir grafik tasarımıyla ilgileniyorum. (Kullandığım programları ekte sunduğum özgeçmişimde bulabilirsiniz.) Yaklaşık 2 yıldır, gönüllü olarak, Sivil Toplum Kuruluşları için afiş, el ilanı tasarımı ve dergi mizampajı yapmaktayım. Yaptığım çalışmalardan birkaç örnek ekteki dosyada mevcuttur.

Ayrıca, okul hayatım boyunca aldığım eğitim ve kişisel çabalarım sonucu, İngiltere’deki yetkili bir dil kursundan aldığım, dil bilgimin Upper-intermediate seviyesinde olduğunu belgeleyen sertifika da ektedir.

Sonuç olarak, ekteki özgeçmişimin, eleman aradığınız pozisyona uygun olarak değerlendirilmesini ve gerekli görülmesi halinde daha ayrıntılı konuşmak için karşılıklı görüşme fırsatının verilmesini rica ediyorum.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla;
Falanca Filanca
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hım... internet içersinde gereken arama kelime yazıp binlerce örneklere karşılabilirsiniz... sizin yazdığınız içerin metin cvniza AMAÇ (cvnizde en üste) yazıp kullanabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

mottephobia(26)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 19-07-2009 #3
zaten internetten arattığım cv örneklerini baz alarak yazdım bunu ama yine de daha deneyimli birinin şurası şöyle olmuş, burası böyle olmuş demesini istiyorum CV nasıl olmalı. CV örneği emin olamadım bi türlü yeterince resmiyete uygun olup olmadığından
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-07-2009 #4
zaten internetten arattığım cv örneklerini baz alarak yazdım bunu ama yine de daha deneyimli birinin şurası şöyle olmuş, burası böyle olmuş demesini istiyorum CV nasıl olmalı. CV örneği emin olamadım bi türlü yeterince resmiyete uygun olup olmadığından
profilinizde 18 yaş yazıyor... CV bu bizim kartvizit... daha yani belki lise (okul) bitirdınız... işte yaptığınız işler ve tecrübe çok önemli.... eğer grafiker işi yapıyorsunuz sağalam bir portfolyonuz ve referans yapıcak kişi olmalı
Bu mesajdan alıntı yap

mottephobia(26)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 20-07-2009 #5
evet öyle ama tecrübe edinmek için de önce biyerlerde çaışmak lazım dimi CV nasıl olmalı. CV örneği
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-07-2009 #6
evet öyle ama tecrübe edinmek için de önce biyerlerde çaışmak lazım dimi CV nasıl olmalı. CV örneği
e öyle... o zaman yetenekleriniz olmalı... bir yere staja girin... bence bir yere staja gitmek o kadar zor değil... eğer azımlisin, eteneklisin her yerde kendi iş bulabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap

mottephobia(26)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 20-07-2009 #7
bi yerde yetiştirilmek üzere bi iş buldum gibi, bakalım..
Bu mesajdan alıntı yap