Cv Tasarımı

Deneme Çalışmalar - Cv Tasarımı ...

Cv Tasarımı
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Cv Tasarımı

Alt 16-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Cv Tasarımı

Yurtdışında bir iş görüşmesi için hazırlamış olduğum cv tasarımı, yollamadan önce yorumlarınızı almak isterim, şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 17-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sizinle açık konuşayım çok saçma olmuş.grafikerseniz cv nizde yaratıcı olmalı.çok basit düşünülmüş ve renkler göz tırmalıyor.kötü anlamda anlamayın dediklerimi daha iyi bir cv yi hakediyorsunuz eminim

şu linkede bi göz atabilirsin istersen

http://www.milliyet.com.tr/galeri/ye...80#galeriStart
Bu mesajdan alıntı yap

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2010 #3
Öncelikle teşekkürler eleştiriniz için, yaratıcılık hakkındaki düşüncenize hak veriyorum ancak sade ve az öğe kullanmayı tercih ettiğim için, biraz daha klasik bir çözüme gitmeyi tercih etmiştim. Renkler için yaptıgınız yoruma katılmıyorum, renk anlamlandırmalarına göre uygun kanımca. Sonraki bir husus da şu, bilgi tasarımı görsellikten çok, bilgiyi ön plana çıkarmalı bence, o yüzden vermiş oldugunuz linteki birçok çalışmayı gereksiz buldum, birkaçı da almış olduğum dersler süresince ASLA YAPMAYIN ların içindeydi =) Ben sizin eleştiri yönünüzü anlıyorum, ancak benim öncelikli amacım görsellikten öte bilgiyi iletmek. Ço teşkkürler değerli yorumunuz için.
Bu mesajdan alıntı yap
BerkerGonca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BerkerGonca

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 18-06-2010 #4
Benim hoşuma gitti renkli ve enerjik bi yapısının yanında çok sade ve şık olmuş. Elinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 18-06-2010 #5
Görsel ve tasarım olarak göz alıcı ve etkileyi bir cv olmuş içeriği biraz karışık ve bir o kadarda anlanması zor ve sizi rahatlıkla anlatabilecek bir cv değil yurtdışına güçlü bir firmaya iş talebi için cv gönderecekseniz animasyon tarzında veya sunum amaçlı değişik figürlerin içinden çıkan cv kağıtları olmalıdır.

Sizinle aynı işi yapanlardan daha ilginç bir şekille kendinizi ifade etmeniz lazımki kendinizi firmaya iş görüşmek için çağrılma nedeniniz olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 19-06-2010 #6
bakış açısı farklı ama anlaşılması zor bir cv olmuş....karamsarlıktan çok canlı renklerle daha etkileyici hale getirebilirdiniz..açıkçası içimi kararttı malesef..

emeğinize sağlık..kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2010 #7
teşkkürler yorumlarınız için.. Daha öncede yazmıştım, bu cv de görsellikten çok, bilginin iletilmesiydi amacım.. Ama dediğiniz gibi farklı renkler de deneyeceğim..

Farklılık konusunda haklı olabilirsiniz, ancak tercihim bilgiden yana şimdilik. Ek olarak ben grafik tasarımcısıyım, uzmanlığım grafik, o bakımdan animasyon gibi çalışmalar benim dışımda ki o tarz çalışmalar, multi medyacılar içindir. Grafikçi olarak, 2 boyutun dışına çıkmak, cv için eksi bir izlenip olur kanısındayım.

Tekrar teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap