cyborg

Tipografi Tasarımları - cyborg ...

cyborg
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

cyborg

Alt 04-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

50x30 cm'lik afiş olarak tasarlanmıştır...Örnek bir görsel baz alınarak değiştirilip ,tamamen baştan photoshopta çizilmiştir...Çalışma süresi 3 gündür...
cyborg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 04-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
canım baştan sona kendi emeğin ve 3 gününü vermişsin...tebrik ediyorum...renkler birbiriyle güzel harmanlamışsın...enterasan bi yanı var çalışmanın...baya bi baktım ama çözemedim...çözünce yazıcam genecyborg...emeğne sağlık yoŞacım...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 04-03-2009 #3
Yine gayet hoş bir çalışma cyborg
Ellerine sağlık yoSa' cım.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 04-03-2009 #4
Ellerinize sağlık beğendim,dikkatimi çeken iki şeyi söylemek istiyorum birincisi,alt kısımdaki kıvılcımlar ile cyborg un ayak kısmı birbirinden ayrı gibi olmuş yani kıvılcam fazla arka planda kalmış ,ayaktan çıkıyor hissini biraz daha vermeye çalışırsanız daha iyi olur.İkincisi ise cyborg un rengi biraz daha koyu olsa çünkü zemin siyah ve kullandığınız renk ise fazla açık gibi geldi,birde biraz koyusunu deneseniz daha mı iyi olur acaba? diye düşünmedim değil.Ellerinize sağlık tekrar.
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 04-03-2009 #5
canım baştan sona kendi emeğin ve 3 gününü vermişsin...tebrik ediyorum...renkler birbiriyle güzel harmanlamışsın...enterasan bi yanı var çalışmanın...baya bi baktım ama çözemedim...çözünce yazıcam genecyborg...emeğne sağlık yoŞacım...
Teşekkür ederim canım...Bekliyorumcyborg

Yine gayet hoş bir çalışma cyborg
Ellerine sağlık yoŞa' cım.

İyi çalışmalar.
Teşekkür ederim blueden'cim.

Ellerinize sağlık beğendim,dikkatimi çeken iki şeyi söylemek istiyorum birincisi,alt kısımdaki kıvılcımlar ile cyborg un ayak kısmı birbirinden ayrı gibi olmuş yani kıvılcam fazla arka planda kalmış ,ayaktan çıkıyor hissini biraz daha vermeye çalışırsanız daha iyi olur.İkincisi ise cyborg un rengi biraz daha koyu olsa çünkü zemin siyah ve kullandığınız renk ise fazla açık gibi geldi,birde biraz koyusunu deneseniz daha mı iyi olur acaba? diye düşünmedim değil.Ellerinize sağlık tekrar.
Gözünüze takılanları dikkate alacam.İlginiz için teşekkür ederim bilgilknur....
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 05-03-2009 #6
YOSA emegine sağlık başarılı bir çalışma olmuşşş...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2009 #7
katılıyorum ayrıca highspeed yazısında neden speed e değilde high a hız efekti verdin anlayamadım high yüksek speed hız bu bağlamda speedde olsaydı daha iyi olmazmıydı cyborg yukarda arkadaşımızında belirttiği gibi çok açık kalmış sadece açık kalmamakla beraber sanki çalışamdan ayrı bişeymiş gibi duruyor bence orayla ilgilenmelisin Yoşa bu ayrıntılardan sonra çok sağlam olucağını düşünüyorum tebrik ederim cyborg
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 05-03-2009 #8
YOSA emegine sağlık başarılı bir çalışma olmuşşş...
Teşekkür ederim mryers.

katılıyorum ayrıca highspeed yazısında neden speed e değilde high a hız efekti verdin anlayamadım high yüksek speed hız bu bağlamda speedde olsaydı daha iyi olmazmıydı cyborg yukarda arkadaşımızında belirttiği gibi çok açık kalmış sadece açık kalmamakla beraber sanki çalışamdan ayrı bişeymiş gibi duruyor bence orayla ilgilenmelisin Yoşa bu ayrıntılardan sonra çok sağlam olucağını düşünüyorum tebrik ederim cyborg
high kısmına efekt verdim çünkü cyborg okadar hızlı geçiyorki, çalışmada ilk geçtiği yerin gerisi önce etkileniyor.Ses hızından hızlı gidip sesi ardımız sıra koşturtmak gibi.hız bile arkadan geliyor denebilir. 2 sn sonraki karede etkilenen kısım speed kısmı olacaktı.

Söylediklerini dikkate alacağım...Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap