Ödüllü Logo Yarışmasına Katılın İsitme Engelliler Sitesi

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - Ödüllü Logo Yarışmasına Katılın İsitme Engelliler Sitesi ...

Turgut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Turgut

Webmaster / Antalya

Alt 22-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[color=blue]Logo Yarışmasına Doğru[/color]

http://www.isitmegrafik.net Web Sitemizin adına yakışır bir logo yarışmasının start dügmesine basmış bulunuyoruz Amacımız hem sitemizin görsel açıdan zenginleştirilmesini sağlamak hemde kendini kanıtlama fırsatı bulamayan başarılı grafikerlerin keşfedilerek kariyer alanında gelişebilmesine katkıda bulunabilmektir

[color=red]Yarışma Başlangıç Tarihi: 15 Kasım 2007[/color]

[color=red]Yarışma Bitiş Tarihi: 15 Ocak 2008[/color]

[color=red]Kazanan Yarışmacı İlan Tarihi: 25 Ocak 2008[/color]

[color=blue]Katılım Şartları[/color]

-Her yarışmacı sınırsız sayıda logo ile yarışmaya katılabilecektir.

-Yarışmacı adaylarının Photoshop,Coreldraw,Freehand gibi çeşitli grafik programlarıyla hazırladıkları logonun (905x96) ebatında diger bir deyişle (Genişlik:905 px-Yükseklik:96 px) olması gerekmektedir.

-Hazırlanacak logonun gif yada jpeg formatında olması gerekmektedir ve ayrıca sitemizin teması ile uyumlu renklerden oluşmasına dikkat edilmelidir.

-Yarışmacı adayları yapmış oldukları logoyu en geç 15 ocak 2008 tarihine kadar e-posta adresine adını,soyadını ve cep telefonu numarasını belirterek göndermeleri gerekmektedir.

-Kazanan yarışmacılar 25 Ocak 2008 tarihinde sitemizin ana sayfasından kamuoyuna duyurulacaktır.

[color=blue]Ödüller[/color]

-Yarışmacı adaylarının hazırlamış oldukları logolar 4 kişilik juri üyesi tarafından puanlanacak ve kazanan yarışmacılar belirlenecektir.

[color=red]-Birincilik Ödülü: 90 YTL

-İkincilik Ödülü: Turkcell 500 Kontör

-Üçüncülük Ödülü: Bluetooht Cep Telefonu Kulaklıgı[/color]

[color=blue]JURİ ÜYELERİ

Gökhan TEKİN (Grafiker)

Halil İbrahim KALKAN (Grafiker)

Pınar BAŞTÜRK (Grafiker)

Turgut BAŞTÜRK (Web Tasarım)

Tüm Yarışmacı Adaylarına Başarılar Diliyoruz.[/color]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 22-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yarışmada herkese başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 29-12-2007 #3
Günümüzde herşeyin para olmadığını herkes biliyor değil mi? Herkes elindeki imkanlar ile birşeylerin altından kalkmaya çalışıyor. Yarışma olan site bir isitme engelli sitesidir. İşitme engellilerin eğitimi ve bir parça daha gelişimi için inşaa edilmiş bir sitedir. Site sahibi herhangi bir gelir beklemeden bu hizmeti vermekten zevk duyuyor. Yarışma düzenlenmiş. Beni Jüri olarak seçmişler. İnanınki eğer juri seçilmemiş olsaydım . SADECE DESTEK olabilmek açısından yarışmanın ilk katılımcısı ben olurdum. Benim yarışmaya katılmam yasak. Şimdi iyilik sever ve benim gibi düşünen diğer arkadaşlara soruyorum. Herşeyin para olmayıp bazı yerlerde yada bazı duyguların para ile satın alınamayacağını düşünen. Bir işitme engelli arkadaşımızın eğitimi ve bilgilendirilmesi için inşaa edilen site için ne yapabilirsiniz ? Ben söyliyeyim boş bir zamanınızda istenilen yarışmaya ödül için değil destek için bile olsa katılabilirsiniz. Keşke herkes insanların eğitimi ve bilgilerini arttırabilmek için böyle kolay şeyler yaparak katkıda bulunabilseydi toplumumuz cehalletten ve cahillikten kurtulmuş olurdu...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-12-2007 #4
Keşke biraz grafik ve tasarım hakkında bilgim ve yeteneğim olsaydı diye, kendi kendime kızdığım anlardan biri de bu işte. Keşke olsaydı da sizlere destek olabilseydim. Keşke olsaydı da, onlara ses olabilseydim. Buradaki arkadaşların çoğu profesyonel ve bu işleri yapıyorlar. Hani emekten söz ediyoruz ya, bence biraz emek vermeli herkes...

Keşke verebileceğim bir emek olabilseydi bu konuda, sadece sitelerine destek verebiliyorum ama siz bu yarışmaya katılarak onların yanında olabilirsiniz ve olmalısınız da. Çünkü başımıza ne geleceğini bilmiyoruz ya da çocuklarımızın başına.

Duyduğumuz seslerin birgün kesilmeyeceğinin de garantisi yok...

Katılacak bütün arkadaşlara başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 29-12-2007 #5
ben elimden geleni yapıcam.
yoğunluk dolayısı ile eğer yetiştirebilirsem bu yarışmada bulunmak bana huzur vericektir.
herkese kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-12-2007 #6
Umarım Şu Finallerden Biraz Zaman Ayırabilirim Bu İş İçin Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-12-2007 #7
seve seve katılırım;keşke bu yazıyı daha önce görseydim diye şimdi kendi kendime hayıflanıyorum ya neyse. daha vakit varmış , birşeyler yapmak için geç değil. gökhan beyin de dediği gibi herşey para değil, herşey menfaat değil.
umarım faydalı oluruz.
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 29-12-2007 #8
Grafikerler.net ailesi olarak iyilik sever bir topluluk olduğumuzu biliyorum bunu bana bir kere daha kanıtlayacak olumlu arkadaşların katılımlarını bekliyorum şahsen. Evet bende çok iyi biliyorum çizdiğiniz hiç bir logonun 90 YTL. gibi bir ücret karşılığında değildir daha değerlidir. Ancak burada benim anlatmak istediğim eğitim.
Bu mesajdan alıntı yap
Turgut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Turgut

Webmaster / Antalya

Alt 29-12-2007 #9
Saygıdeğer Grafikerler.net Üyeleri ;

Gökhan beyin yukarıda bahsetmiş oldugu gibi işitme engelliler sitesinin sahibiyim.

Bende bir işitme engelliyim ve işitme engelli toplumunun kalkınması için birçok proje üzerinde çalışıyorum.

Biz işitme engelliler sitesini kurmamızın nedenlerinden biri de duygularını kelimelerle ifade edemeyen işitme engelli toplumunun resimlerle kendilerini ifade edebildigini çok iyi biliyorum.

İşitme engelli bireyler olarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında bizde birşeyler yapalım istedik türk toplumuna örnek olmayı istedik birşeyler başaralım istedik..

Tüm grafikerler.net ailesini logo yarışmasına katılmaya davet ediyorum..

Ayrıca gökhan bey'e göstermiş oldugu ilgi ve destek için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız..

Mutlu ve Sağlıcakla Kalınız..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-12-2007 #10
Merhaba;
sitenize girince ilk dikkatimi çeken İşitme Engelliler ve Grafik Severler Kulübü oldu ve çok hoşuma gitti.

Bu kulüp ile ilgileniyorum. Grafikerligi seven böyle bir grup var ise onlarla çalışmak istiyorum.

Böyle bir destek vermek çok isterim.

Aralarında evlerinden freelance calışmak isteyenler olursa çok mutlu olacagım. Benimle özelden irtibata gecebilirsiniz.

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dll, logo, yarmasna, katln