the Da vinci code

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - the Da vinci code ...

the Da vinci code
BLACK_WHITE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BLACK_WHITE

Eğitimci / Manisa

the Da vinci code

Alt 13-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

the Da vinci code
okul için yaptığım deneysel bir kapak çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 13-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yanlış bir tabir kullanmıyorsam çok fazla leke kullanmışsınbence . ama genelde güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-08-2007 #3
Olmamış. Bu zeminle hadi lekeleri azaltarak kitap adını biraz daha etli bur fontla okur hale getirdin diyelim, peki arka kpak yazısı nolucak onu da düşünmelisin...
Bu mesajdan alıntı yap

BLACK_WHITE

Eğitimci / Manisa

Alt 14-08-2007 #4
yorumun ve eleştirin için teşekkürler bahtinur-59
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 14-08-2007 #5
leonardo da vinci'nin resimlerini bu kadar kirletmemeliydin bence çok kötü olmuş, resmen resimlerin üzerinden karalamışsın bu çok yanlış bi yöntem sonrasında herhangi bir resmi bu şekilde tam sayfa kullanmakda pek etkili olmamış sağına soluna bant filan atmalıydın ve gözü en rahatsız eden şey yazılar birincisi tırnaklı ve ince bi font kullanmışsın daha kalın ve düz fontlar uygun olabilirdi diye düşünüyorum yanı sıra yazılar kaybolup gitmiş dış çevresine kontur atsaydın keşke birde iki kapağın ara kısmında bi yamukluk mu var ben mi algı bozukluğu yaşıyorum.... üzerinde çalışmaya devam et.

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

BLACK_WHITE

Eğitimci / Manisa

Alt 14-08-2007 #6
leonardo da vinci'nin resimlerini bu kadar kirletmemeliydin bence çok kötü olmuş, resmen resimlerin üzerinden karalamışsın bu çok yanlış bi yöntem sonrasında herhangi bir resmi bu şekilde tam sayfa kullanmakda pek etkili olmamış sağına soluna bant filan atmalıydın ve gözü en rahatsız eden şey yazılar birincisi tırnaklı ve ince bi font kullanmışsın daha kalın ve düz fontlar uygun olabilirdi diye düşünüyorum yanı sıra yazılar kaybolup gitmiş dış çevresine kontur atsaydın keşke birde iki kapağın ara kısmında bi yamukluk mu var ben mi algı bozukluğu yaşıyorum.... üzerinde çalışmaya devam et.
eleştirin ve yorumun için teşekkürler.Öncelikle resimleri kirlettiğimi düşünmüyorum.resimler üzerinde de herhangi bir karalama yapmadım.öyle bile olsa bu benım yaklaşımım bunu belli kalıplar içinde düşünerek yanlış bulman bence daha yanlış.Bunun dışındaki yazdıklarını eleştiri olarak algıladım,sağol.
Bu mesajdan alıntı yap
Koyu_Beyaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Koyu_Beyaz(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-08-2007 #7
Bence kitabın anafikrine yakışan bi yöntem bu, güzel olmuş ama gözü yoruyor biraz. Geçen gün bir kitapçıdan kitap alıcaktım kitapları incelerken farkettim ki cilt kısmındaki yazılar ne kadar net ve belirginse onlara dikkatle bakıyorum, yani cilt kısmı net ve anlaşılır olmalı ki, onca kitap arasından sıyrılabilsin. Cilt kısmını düz renk yapıp alt ve üstte desen geçişi uygulasan bütünlüğü bozmamak açısından bence yeterli gibi. Hoş bi çalışma tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap

BLACK_WHITE

Eğitimci / Manisa

Alt 17-08-2007 #8
eleştiri ve yorumun için teşekkürler.tespitin doğru ve bu tespitini paylaştığın için ayrıca teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Androit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Androit(32)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 17-08-2007 #9
hmmmm hmmm hmmmm the Da vinci code öncelikle fırçalarla fazla boğmuşsun tamam eskilik katmasi için ii ama çok boğulmuş tasarim ve ürünün adi yapıcı firma gömülmüş resmen yanlış. Kitap ismi ürün adi kesinlikle okunabilmeli ve tasarim illaki onu okutmali (kullanıcının gözüne sokmali) sen tersine kitabi gizlemişsin en basitinden bi düşük alphali şeritle yazıları belirginleştirebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 17-08-2007 #10
En bariz ve belirgin sorun yazılar, zira okunmuyorlar + zemin içinde kaybolmuş gibiler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
da vinci code