Dağ Mantarcılığı Logom (2. Logom)

Logo Tasarımları - Dağ Mantarcılığı Logom (2. Logom) Sponsorlu Bağlantılar Fazla uğraşmadım akrabamızın olduğundan dolayı. Umarım beğenmişsinizdir. Nerelerinde kusur var nelerini ne yapmalıyım. İlgilenirseniz sevinirim...

C-Larinase isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C-Larinase

Öğrenci (Grafik) / Kastamonu

Alt 22-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fazla uğraşmadım akrabamızın olduğundan dolayı. Umarım beğenmişsinizdir. Nerelerinde kusur var nelerini ne yapmalıyım. İlgilenirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dağ izlenimi de veriyor, mantar da, oldukça başarılı kutlarım Dağ Mantarcılığı Logom (2. Logom)
Bu mesajdan alıntı yap

C-Larinase

Alt 22-06-2010 #3
Çok teşekkür ederim. Dağ Mantarcılığı Logom (2. Logom)
Bu mesajdan alıntı yap
emrhsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrhsn

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 23-06-2010 #4
İngilizcede büyük " i " harfi kullanılmaz. "MOUNTAIN" şeklinde yazarsanız doğru olacak elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
muhibbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhibbi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-06-2010 #5
Akrabaya ve mesleğe ihanet desem çok mu ağır olacak?
Akrabaya veya bir tanıdığa iş yapılınca nedense pek uğraşılıp özenilmiyor.
Bir türlü sebebini anlayabilmiş değilim.Muhtemelen emeğin karşılığı ya hiç alınmamış ya da çok altında bir bedel alınmış.
Şunu unutmamak gerekir.Kime olursa olsun,nasıl olursa olsun bir tasarım yapacaksanız onu hakkıyla yapacaksınız.Aksi halde ilerleme kaydetmeniz mümkün olmayacaktır.
Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
keThuda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keThuda

Öğrenci (Diğer) / Kastamonu

Alt 23-06-2010 #6
Düşünce ve tasarım gayet güzel. Ancak bazı kısımlarda düzeltme yapılırsa daha hoş ve kusursuz olacağına inanıyorum. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

C-Larinase

Alt 23-06-2010 #7
Ya arkadaşım sordunmu neden böyle yapıyosun diye? Aile içi sebepleri nerden biliyosun ki sen ? Adam yapıver basit birşey olum dedi yanıma oturdu ne yapıyım ben simdi 3 gün uğraşıyım mı ? Mesleğe ihanet diyosun ki ben daha bilgisayarın düğmesine basmayı bilmeyen adam dan ne parası alıyım üstelik öğrenciyim ben yapıp öğrenmeye daha cok değer veriyorum. Adam bana vay abicim sende var bu iş dediğinde bana milyar verseler o mutluluğu veremezler anlatabildim ? Gece gece geliyorum abi yaptığın yoruma bak. Üzüldüm.
Bu mesajdan alıntı yap
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2010 #8
=)) Lütfen yorum yapan kişilere saldırı olarak algılanmasın ama şu sıralar gerçekten forumda dikkatimi çeken bir konu bu. Burda bazı arkadaşların çalışmaları sert bir şekilde eleştiriliyor, yer yer yeriliyor da. Ama 'neden' kötü sorusunun yanıtı yok. Eleştiriler, kişiyi ya da işi daha iyiye taşımak için değil midir ? Bu forumun amacı da bu yanılmıyorsam. Eleştirileri olumsuz da olsa, bunu üslubuyla, ve çalışmayı daha iyi bir görsele taşıyacak şekilde yapılması gerekir diye düşünmekteyim. Kaldı ki çoğu yerici yorum yapan arkadaşların çalışmaları da pek içaçıcı değil =)

Çalışmaya gelince, renk ve mantar esprisini beğendim. Ço da fena durmuyor.. Birkaç farklı font deneyebilirdin.. Ek olarak, mantarı sağ tarafa alırsan, görseli biraz daha rahatlatırsın gibi geldi bana. Ya da bütünyle yazıları blok yapıp, mantarı sola ya da alabilrsin amblem gibi..Biraz daha yer araştırması yapman iyi olur..Emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

C-Larinase

Alt 23-06-2010 #9
@Blackpearl
Çalışmaya gelince, renk ve mantar esprisini beğendim. Ço da fena durmuyor.. Birkaç farklı font deneyebilirdin.. Ek olarak, mantarı sağ tarafa alırsan, görseli biraz daha rahatlatırsın gibi geldi bana. Ya da bütünyle yazıları blok yapıp, mantarı sola ya da alabilrsin amblem gibi..Biraz daha yer araştırması yapman iyi olur..Emeğine sağlık..

İste bu ya teşekkür ederim Dağ Mantarcılığı Logom (2. Logom)
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 23-06-2010 #10
Buraya konu açan üyeler hertürlü yoruma açık olmalılar.Bu sertlik dozu fazla olan yorum da olsa bundan birşeyler çıkarılmalı.
İllaki tüm yorumlar yumuşak olacak diye bir kaide yok.
En son mazeret çalışmaya açıklama olarak yazılsaydı sanırım şikayetçi olduğunuz eleştiriyi almazdınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları