Dağlıer İnşaat Firmasına yaptığım tasarım

Web Tasarımı - Dağlıer İnşaat Firmasına yaptığım tasarım ...

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 01-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bi' inşaat firmasına yaptığım sade bir tasarım. Geliştirebilmem için yapıcı eleştirilerinize açığım arkadaşlar. :angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oBİwAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oBİwAN(46)

Grafiker / Yalova

Alt 01-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gayet şık olmuş eline sağlık seninde dediğin gibi sade bir tasarım güzel yani sadece anasayfa yazısı orda tek kalmış gibi duruyor onu ordan alıp diğer tarafa koy bütünlük bozulmasın anasayfa yazan yerede ya başka birşey koy yada boş bırak öyle bir dene. Dağlıer inşaat yazısını sağa dayayıp logoyu biraz daha büyütebilirisin mesela. alttaki resimlerinde azbiraz aralarını aç soldaki resim referanslarımız yazısıyla blok sorunu yaşıyor gibime geldi... iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-01-2009 #3
Elinize sağlık. Yukarıda ki banner bölümü Flash ile desteklenirse daha şık olur sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 01-01-2009 #4
Teşekkür ederim yorumunuz için. Anasayfa yazısını o tarafa koyarsam küçültmem gerekecek diye attım diğer tarafa. Evet haklısınız referanslarımı düzeltsem iyi olacak. Çok teşekkür ederim. :mutluluk:
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-01-2009 #5
"Satışla bitmeyen dostluk..."
Anlatılmak istenen anlam doğru ama yanlış kelimeler seçilmiş sanırım.
Anasayfa yazısının o halde tek başına kaldığı bir önceki yorumda da belirtilmiş.
Küçükte bir tavsiye tüm sayfada hep aynı ya da benzer yazı fontunu kullanmaktan kaçınmalısınız.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 01-01-2009 #6
Elinize sağlık. Yukarıda ki banner bölümü Flash ile desteklenirse daha şık olur sanırım.
Mesela bulutlar hareket etse hoş olurdu değil mi? Teşekkür ederim bir ilgileneyim aslında. Dağlıer İnşaat Firmasına yaptığım tasarım
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 01-01-2009 #7
"Satışla bitmeyen dostluk..."
Anlatılmak istenen anlam doğru ama yanlış kelimeler seçilmiş sanırım.
Anasayfa yazısının o halde tek başına kaldığı bir önceki yorumda da belirtilmiş.
Küçükte bir tavsiye tüm sayfada hep aynı ya da benzer yazı fontunu kullanmaktan kaçınmalısınız.
Kolay gelsin.
Firmanın istediğiydi o cümleler. Ben birbirine benzemesi her zaman iyi olur sanıyordum . Teşekkür ederim. Bilmiyordum, öğrenmiş oldum. Onca font arasında hep benzerini arıyordum. Dağlıer İnşaat Firmasına yaptığım tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-01-2009 #8
Firmanın istediğiydi o cümleler. Ben birbirine benzemesi her zaman iyi olur sanıyordum . Teşekkür ederim. Bilmiyordum, öğrenmiş oldum. Onca font arasında hep benzerini arıyordum. Dağlıer İnşaat Firmasına yaptığım tasarım
Rica ederim.
"Benzer" olmasın derken yanlış anlaşılmak istemem.Önemli olan nokta kullanılan fontların birbiri ile uyumlu olması.Aynı ya da benzer font kullanımı yazıların belirli bir akışkanlıkta okunmasına zarar verir.Zenginlik katmak adına farklı ama uyumlu font tercihlerinde bulunmalısınız demek istedim. Dağlıer İnşaat Firmasına yaptığım tasarım
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 01-01-2009 #9
Şimdi oldu . Yanlış anlamışım. Eh bu konuda biraz zamana ihtiyacım var. Uyumlu font bulmada zorlanıyorum biraz. Dağlıer İnşaat Firmasına yaptığım tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
NOCRY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NOCRY

Öğrenci (Diğer) / Amasya

Alt 12-01-2009 #10
Çok hoş......
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
firmasina, insaat, tasarim, yaptigim