dahiliye animasyon çizimi

İllüstrasyon Çalışmaları - dahiliye animasyon çizimi ...

cisil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 10-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yine flash animasyonlarında kullanılmak için illustrator cs3 ile çizldim.:worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çizim iyi de o hemşireyle karşısındaki adamın ayaklarının altındaki gri leke nedirdahiliye animasyon çizimi
Bu mesajdan alıntı yap

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 10-02-2009 #3
Çizim iyi de o hemşireyle karşısındaki adamın ayaklarının altındaki gri leke nedirdahiliye animasyon çizimi
yaa ewet onları gölge niyetine çizmiştim deiştirecektim unutmuşum dahiliye animasyon çizimi
Bu mesajdan alıntı yap
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2009 #4
Ben de émmst'e katılıyorum, çizim iyi ama ayakların altındaki gri renkler leke gibi duruyor.

Sanırım gölge yapmaya çalışmışsın ama gölge rengi zemin renginden daha açık tonlu olduğu için gölge gibi durmuyor. Onları koyu hale getirirsen gölge oldukları belli olur.

Onun haricinde çalışma güzel, eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-02-2009 #5
animasyonlar nerede kullanılacak bilmiyorum o yüzden birşey söylemek istemiyordum ancak o adamı görünce dayanamadım
saksıya doğru dönmüş idrar tahlili için numune hazırlar gibi bir hali var :S
az daha hemşireye dönük olsa daha iyi olacakmış

o gri lekeler gölge olsa gerek
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-02-2009 #6
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı dahiliye animasyon çizimi butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 10-02-2009 #7
deiştirdim
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 10-02-2009 #8
ufak tefek hatalar olabilir, ama alan derinliği, ışık, persfektif bilginizin çok iyi olduğu aşikar... ben beğendim, yine tebrik ederim dahiliye animasyon çizimi))
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2009 #9
halledilebilir ufak hatalar var arkadaşlar gerekli şeyleri soylemiş tekrarlamanın anlamı yok ama genel itabariyle başarılı bi çalışma emek harcanmış tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-02-2009 #10
Kusura bakmayın ben beğenmedim. Ama büyük emek ve zaman var o kısıma bravo derim..
Beğenmediğim yanlar, her nekadar arkadaşlarımında bahsettiği gibi gölgeler, yazılarınızın uyumsuzluğu düzensizliği, Karakterlerin tümünde anatomik bozukluklar (kollar, bacaklar, boyunlar, eller, yüz ifadeleri duruşları...)......
Sadece azminize ve sabrınıza bravo..Ama iş sadece çalışma aşamasında..Müşteriye sunum olamaz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
animasyon, cizim2, cizimi, dahiliye

Kapat
Şifremi Unuttum?