dairesel logo halkaları yardım...

Logo Tasarımları - dairesel logo halkaları yardım... ...

mehmet0625 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet0625

Eğitimci / Şanlı urfa

Alt 12-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaşlar ben bir logo yapmak istiyorum ama istediğim logo halkasını çizemedim bi ara çizdim ama renklenriremedim aşağıdaki logonon halkasından photoshopta çizip halkaları sarı renge boyamak istiyorum yani logoda siyah çizgi ile çizilmiş logo halkalarının sarın renkte çizmek istiyorum yardım ederseniz sevinirim saygılarımla...

Imageshack - 34798335.png

ImageShack® - Online Media Hosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mehmet0625

Eğitimci / Şanlı urfa

Alt 12-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta yapmak istiyorum saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
hsyngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 12-07-2010 #3
arkadaşım yuvarlak şekli çizdiysen layer kısmından çizdiğin yuvarlak layerin üstüne gel ikikere layer sytles bölümünden stokla etrafını siyah color kısmındanda içinin rengini değiştirirsin
Bu mesajdan alıntı yap

mehmet0625

Eğitimci / Şanlı urfa

Alt 13-07-2010 #4
arkadaşım yuvarlak şekli çizdiysen layer kısmından çizdiğin yuvarlak layerin üstüne gel ikikere layer sytles bölümünden stokla etrafını siyah color kısmındanda içinin rengini değiştirirsin
yuvarlak çizdim ama onu boyayamadım yine cs4 de adım adım daire çizme ve daireçizgilerini nasıl sarı yapabilirim hangi adımları cs4 te izleyerek yapabilirm yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(32)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-07-2010 #5
şimdi öncelikle logo photoshopda çizilmez. sebebi boyutuyla oynadığın zaman logonun bozulacak olmasıdır. vektör tabanlıbir program kullanmalısın. yok ben illa bu kısmı photoshopda sarıya boyayacam diyorsan o zaman bunun altına yeni bir layer aç. sonra elliptical marquee tool ile o kısmı seç. sonra bu seçili alanı sarıya boya. üstte kalan logonun bulunduğu layerın blend modeunu multiply yap.
Bu mesajdan alıntı yap