Dairesel Yazı Yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Dairesel Yazı Yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar aşağıdaki resimdeki gibi okulumuz için basit bir logo istiyorum.. Aslında photoshopla basit gibi ama ben yapamadım.. Aynısı Olacak ama png formatında arkasındaki mavilik olmayacak sadece yazıyı isiyorum ...

Dairesel Yazı Yardım
thuran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thuran

Eğitimci / İstanbul

Dairesel Yazı Yardım

Alt 01-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar aşağıdaki resimdeki gibi okulumuz için basit bir logo istiyorum..
Aslında photoshopla basit gibi ama ben yapamadım.. Aynısı Olacak ama png formatında arkasındaki mavilik olmayacak sadece yazıyı isiyorum yani.. Meb logosunu ben eklerim sonra... şimdiden yapacak arkadaşlara teşekkür ederim...

Dairesel Yazı Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 01-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://hotfile.com/dl/136426415/2381210/LOGO.jpg.html
buyrun yapılmıştır arkadaki mavi görüntüyü istememişsiniz öndeki istediğiniz görüntü beyaz bunun zeminli olması gerekir beyazın gözükmesi için o yüzden ben siyah olarak çalıştım Dairesel Yazı Yardım istediğniz renge çevirip gönderbilirim saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

thuran

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-12-2011 #3
http://hotfile.com/dl/136426415/2381210/LOGO.jpg.html
buyrun yapılmıştır arkadaki mavi görüntüyü istememişsiniz öndeki istediğiniz görüntü beyaz bunun zeminli olması gerekir beyazın gözükmesi için o yüzden ben siyah olarak çalıştım Dairesel Yazı Yardım istediğniz renge çevirip gönderbilirim saygılar.
eline sağlık Pınar67 kardşim çok güzel olmuş... ben şimdi bunun arkası transparan png formatında ve yüksek çözünürlükte (1900x1200) istiyorum yani rica ediyorum mümkünse...

ayrıca bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim Dairesel Yazı Yardım))
Bu mesajdan alıntı yap

thuran

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-12-2011 #4
Yok aslında o kadar büyük çözünürlükte olmasada olur ama ne bileyim ilerde lazım olur diye düşündüm.. senin yaptığın büyüklük şimdilik yetiyor ama senide yormayayım hangisi kolaysa...
Bu mesajdan alıntı yap

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 01-12-2011 #5
http://hotfile.com/dl/136427884/e5076c3/logo.png.html
buyrun rica ederim benim için 5 dakikalık bir işti güle güle kullanın. yalnız png formatı istediniz benden bu formatta bir yerde büyük baskı yaptıracaksanız png formatı sorun olur arkası transparan isterseniz illada bunu psd formatıda halleder ama yok biryerde bilgisayar ortamında kullancaksanız bu işiniz görür. ayrıca yorulmadım nedemek işiniz görülsün kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

thuran

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-12-2011 #6
çok ama çok tşk ederim... tam istediğim gibi olmuş.. dediğiniz gibi bilgisayar ortamında kullanılacak sadece... psd formatında olsa daha çok işime yarardı ama ne bileyim aklıma gelmedi...
Bu mesajdan alıntı yap

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 01-12-2011 #7
çok ama çok tşk ederim... Tam istediğim gibi olmuş.. Dediğiniz gibi bilgisayar ortamında kullanılacak sadece... Psd formatında olsa daha çok işime yarardı ama ne bileyim aklıma gelmedi...
rica ederim ne demek evet bu işinizi görür.Dairesel Yazı Yardım
Bu mesajdan alıntı yap

thuran

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-12-2011 #8
affedersiniz çok oluyorum biliyorum bunun bi kaç değişik rengini isteseye bilir miyim müsait olduğun zaman yaparsınız.. beyaz sarı mavi yeşil falan değişik arka planlara uyacak şekilde...
Bu mesajdan alıntı yap

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 01-12-2011 #9
Bu mesajdan alıntı yap

thuran

Eğitimci / İstanbul

Alt 05-12-2011 #10
beyaz, sarı, mavi ve yeşil renklerde de yaparmısınız... çok özür diliyorum gerçekten... ama çok dua ediyorum size...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları