Dajans bursa ofisine bi grafik tasarımcı bakmıştık - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Dajans bursa ofisine bi grafik tasarımcı bakmıştık - Bursa ...

unalhoca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unalhoca

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Dajans bursa ofisine bi grafik tasarımcı bakmıştık

Program/Seviye: AI, PS, ID / İleri seviyede

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Müşteri, "Logoyu bir tık büyütelim" dediğinde delirmeyen, güle eğlene çalışmayı başarabilen, dünyadaki tasarım trendlerini takip eden, surat asmayan, hangover sıklığını kabul edilebilir seviyede tutabilen, BTL işleri küçümsemeyen, basılı işlerden anlayan bir grafik tasarımcı arıyoruz. Çok dert etmesek de Alaylı-mektepli ayrımında gönlümüz mektepliden yana.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Dajans bursa ofisine bi grafik tasarımcı bakmıştık - BursaDajans bursa ofisine bi grafik tasarımcı bakmıştık - BursaDajans bursa ofisine bi grafik tasarımcı bakmıştık - BursaDajans bursa ofisine bi grafik tasarımcı bakmıştık - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

unalhoca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unalhoca

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-12-2014 #3
İlan sonuçlanmıştır.