dalga gececeksenız lutfen ıcınızde kalmasın yorum yapın

İllüstrasyon Çalışmaları - dalga gececeksenız lutfen ıcınızde kalmasın yorum yapın Sponsorlu Bağlantılar...

a-ce-mi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a-ce-mi

Hiç Biri / İstanbul

acemiyim ilk çalışmam yorum yapın

Alt 01-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dalga geçmek? Kimsenin kimseyle dalga geçmesine önclikle biz yönetim olarak engel olmaya çalışıyoruz. Ayrıca diğer arkadaşlarda bu gibi durumları gördüklerinde bizlere haber vererek olaya müdehale etmemizi sağlıyorlar. Kimsenin kimse ile dalga geçmesini doğru bulmuyoruz. Bu durum sizin çinde geçerli.

Yukarıda görmüş olduğum desen çalışması size aitse sadece bazı yerlerindeki hataları düzeltmenizi öneririm. Hizalamar ve pozisyonlarda hata var. Birde bu bir illustrasyon değildir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

a-ce-mi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-12-2007 #3
kardesım ılgın ıcın tesekur ederım ama ben sadece bır ıscıyım ve gereklı olan hıc bır programa sahıp degılım bunu sadece paınt de yaptım ama daha gusel projelerle yanıden gelmek ısterım... cunkı burdakı yayımlanan her celısmada emek ve elın terı var her calısmaya saygı duyuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-12-2007 #4
kardesım ılgın ıcın tesekur ederım ama ben sadece bır ıscıyım ve gereklı olan hıc bır programa sahıp degılım bunu sadece paınt de yaptım ama daha gusel projelerle yanıden gelmek ısterım... cunkı burdakı yayımlanan her celısmada emek ve elın terı var her calısmaya saygı duyuyorum...
Fark ediliyor nasıl bir editor kullandığınız. Forumda bir araştırma yapın isterseniz. Paint le neler yapılabiliyor diye. dalga gececeksenız lutfen ıcınızde kalmasın yorum yapın

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 02-12-2007 #5
şaşı bak şaşır desenleri gibi olmuş.

belli ki bi emek var. eline sağlık.dalga gececeksenız lutfen ıcınızde kalmasın yorum yapın
Bu mesajdan alıntı yap
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 02-12-2007 #6
Merhaba aramıza hoş geldin..
Öncelikle şunu söylemek isterim,Nickindende anladığım kadarıyla acemisin bu işte yenisin..normaldir,bundan doğal ne olabilir?
Bu işe yıllarını veren bir kişi ;
İlk başladığı yeniyetme zamanlarda hayallerini ve düşüncelerini Pc ortamına veya kağıt ortamına dökerken zorlandığı günleri,ellerini ve beynini saran karamsarlıkların kamçıladığı uykusuz depresif geceleri iliklerine kadar tadanlar sana karşı bu eğilimi göstermezler gösteremezler.Bu işte silsileler işler..Acemisindir emeklersin,kalfa olursun tökezlersin,usta olursun sıyrılırsın ad yaparsın ekmek yersin..

Benim gibi hobi ve amatör olarak yapacaksan bu işi takıl kafana göre ama profesyonellik taşlarını sayman gerekiyorsa hummalı çalışmalar ve çalışmalar......

Ayrıca,Adobe Photoshop,Adobe Illustrator,Corel Draw gibi aşmış grafik programlarını bir kurcala derim ben..Windows Paint'le kısılı kalma..esneklik olarak dardır,zırhlı bir elbisenin içinde dans etmektir.ihtiyaçları karşılamaz ve yorar..Bu 3 programdan biriye şöyle bir boğuş belki zaman alır ve biraz sıkar adamı ama bak nasıl şaşıracaksın en son neler çıkakacak ortaya..Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 03-12-2007 #7
sana bir ip ucu dostum....
eger bu tür çalışmalara meraklı isen çizeceğin şeklin 4/1 ini düşün ve çizimini buna göre hazırla. daha sonra bu çizimin ayna görüntüsünü yani yansımasını alarak şekli tamamlayabilirsin.

bunun sana sağlayacağı avantaj hem kısa zamanda bitirebilirsin hem de simetri sorununu çözmüş olursun.

eline sağlık. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-12-2007 #8
Merhaba aramıza hoş geldin..
Öncelikle şunu söylemek isterim,Nickindende anladığım kadarıyla acemisin bu işte yenisin..normaldir,bundan doğal ne olabilir?
Bu işe yıllarını veren bir kişi ;
İlk başladığı yeniyetme zamanlarda hayallerini ve düşüncelerini Pc ortamına veya kağıt ortamına dökerken zorlandığı günleri,ellerini ve beynini saran karamsarlıkların kamçıladığı uykusuz depresif geceleri iliklerine kadar tadanlar sana karşı bu eğilimi göstermezler gösteremezler.Bu işte silsileler işler..Acemisindir emeklersin,kalfa olursun tökezlersin,usta olursun sıyrılırsın ad yaparsın ekmek yersin..

Benim gibi hobi ve amatör olarak yapacaksan bu işi takıl kafana göre ama profesyonellik taşlarını sayman gerekiyorsa hummalı çalışmalar ve çalışmalar......

Ayrıca,Adobe Photoshop,Adobe Illustrator,Corel Draw gibi aşmış grafik programlarını bir kurcala derim ben..Windows Paint'le kısılı kalma..esneklik olarak dardır,zırhlı bir elbisenin içinde dans etmektir.ihtiyaçları karşılamaz ve yorar..Bu 3 programdan biriye şöyle bir boğuş belki zaman alır ve biraz sıkar adamı ama bak nasıl şaşıracaksın en son neler çıkakacak ortaya..Kolay gelsin..
[COLOR="DarkOrchid"]Tamamen katılıyorum.=)[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-12-2007 #9
merhaba acemi bence desenin süper olmuş pointte yapmana rağmen eleştiriye gerek yok bence harika olmuş eline sağlık dalga gececeksenız lutfen ıcınızde kalmasın yorum yapın
Bu mesajdan alıntı yap

a-ce-mi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-12-2007 #10
arkadaşlar yorunlarınız ve yardımlarınız ıcın cok tesekur ederım yavas yavas sızın de yardımlarınızla olacak sanırım bu ıs herkese cok tesekur ederım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
acemi deneme biriki