Dalgalanma Efekti

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Dalgalanma Efekti ...

Dalgalanma Efekti
kadrican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadrican

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya22

Dalgalanma Efekti

Alt 26-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşalar;

ben bir web sayfası yapıyorum ve sayfamın tasarımında kurdale dalgalanması gibi bir dalgalanma efekti uygulamak istiyorum örnek bir tane buldum çok iyi bir örnek gösteremiyorum size ama ekte yüklemiş olduğum resimde yeşil beyaz mavi renkli bir şerit var bende aynen onun gibi birden fazla renkli kurdaleyi anımsatan bir dalgalanma yapmak istiyorum.

photohopta filtreleri denedim bulamadım net de aradım tam olarak ne aricamı bilmediğimden gene sonuç alamadım, son olarak sizden yardım istemeye karar verdim bana bu seridin aynısından nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler.

Dalgalanma Efekti
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 26-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şeridin transparan ise ctrl + alt + x ( liqufy plugin) ile yapabilirsin orda araçların kullanımı kolay... ve ctrl + t ( transforum ) da iken alan içine sağ tıklayıp warp yaparak da şeride şekil verebilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dalgalandirma, şerit