dalış okulu icin brosür Mavi Dalış Blue Diving Center

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - dalış okulu icin brosür Mavi Dalış Blue Diving Center Sponsorlu Bağlantılar akordion katlanır 10x21 cm 4 sayfali brosür,...

burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

akordion katlanır 10x21 cm 4 sayfali brosür,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grantgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grantgrafik

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resimlerin bulunduğu bolgede resimlerin çerçevelerini taşırmasaydın nasıl olurdu acaba?
birde o bolgeye tipografik bişeler eklesen?
emeğine sağlık guzel çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #3
resimlerin bulunduğu bolgede resimlerin çerçevelerini taşırmasaydın nasıl olurdu acaba?
birde o bolgeye tipografik bişeler eklesen?
emeğine sağlık guzel çalışma.
bu calismayi gecen sezon için yapmistim, bu yil yine bu çalişma üzerinden bir calisma daha olacak, bu calismayi da buraya koyma nedenim bu tarz elestirileri almak ve yeni calismada bunlari göz önünde bulundurarak daha iyi bir çalisma ortaya çikarmak, yorum ve önerilerin için tesekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 08-09-2008 #4
dalış okulu için renk gayet güzel ama illede bu renk olmasıda şart değil diye düşünüyorum...resimlere bakarken şimdi aklıma geldi...mesela...fon zaten tamaman bi deniz görüntüsü sanırım..resimleri böyle bir çerçevede değilde...vektörel bi oksijen tüpü olsa sağ veya sol altta...ve bu tüpten büyüklü küçüklü hava kabarçıkları çıksa ve resimler bu kabarçıklarda olsa...bence orjinal bişeyler çıkabilir ortaya...tabi bunlar bence olanlar...sencede uygun olursa bi dene... iyi çaılşamalar...kolay gele...dalış okulu icin brosür Mavi Dalış Blue Diving Centerdalış okulu icin brosür Mavi Dalış Blue Diving Center
Bu mesajdan alıntı yap

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #5
dalış okulu için renk gayet güzel ama illede bu renk olmasıda şart değil diye düşünüyorum...resimlere bakarken şimdi aklıma geldi...mesela...fon zaten tamaman bi deniz görüntüsü sanırım..resimleri böyle bir çerçevede değilde...vektörel bi oksijen tüpü olsa sağ veya sol altta...ve bu tüpten büyüklü küçüklü hava kabarçıkları çıksa ve resimler bu kabarçıklarda olsa...bence orjinal bişeyler çıkabilir ortaya...tabi bunlar bence olanlar...sencede uygun olursa bi dene... iyi çaılşamalar...kolay gele...dalış okulu icin brosür Mavi Dalış Blue Diving Centerdalış okulu icin brosür Mavi Dalış Blue Diving Center

evet deniz deyince insanin aklina ilk gelen sey kaparcıklar oluyor, bunu bende düsündüm. ama o zaman bu kadar resmi kullanamadim müsterimde olabildiğince cok resim kullanmami istemisti onun için bölye bir yol secmistim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
brosür, dalis, icin, okulu