Dalton Maag>Aller Typo ''Font yardım''

Fontlar - Dalton Maag>Aller Typo ''Font yardım'' Sponsorlu Bağlantılar Resimdeki Yazı Fontunun Adı Nedir ? Arkadaşlar çok aradım fakat bulamadım. "Hızlı Yatırımı Keşfedin" Yazan kısımdaki yazı karakterinin adını bilen birisi varsa lütfen yardımcı olabilirmi ? çok acil ...

ziyaozkoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ziyaozkoc(29)

Grafiker / Gaziantep

Alt 14-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Resimdeki Yazı Fontunun Adı Nedir ?

Arkadaşlar çok aradım fakat bulamadım. "Hızlı Yatırımı Keşfedin" Yazan kısımdaki yazı karakterinin adını bilen birisi varsa lütfen yardımcı olabilirmi ? çok acil bulup tasarıma başlamam lazım. lütfen yardımcı olun. saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
botanika std... (ücretli)
Bu mesajdan alıntı yap

ziyaozkoc(29)

Grafiker / Gaziantep

Alt 14-11-2013 #3
çook teşekkür ederim. acaba free olarak bulabileceğim biryer varmıdır ?
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-11-2013 #4
ben çok baktım. yoksa yükleyecektim. Dalton Maag>Aller Typo ''Font yardım'' font istek bölümüne yazın belki birinde vardır...
Bu mesajdan alıntı yap

ziyaozkoc(29)

Grafiker / Gaziantep

Alt 14-11-2013 #5
botanika std... (ücretli)
efoja teşekkür ederim fakat botanika değil. dikkatlice incelendiğinde sizde fark edeceksinizdir. mesela "t" veya "k" harfleri, botanika'dan tamamen farklı. ne olabilir acaba ? acil olarak bulmam lazım. yardımcı olursanız sevinirim. saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-11-2013 #6
efoja teşekkür ederim fakat botanika değil. dikkatlice incelendiğinde sizde fark edeceksinizdir. mesela "t" veya "k" harfleri, botanika'dan tamamen farklı. ne olabilir acaba ? acil olarak bulmam lazım. yardımcı olursanız sevinirim. saygılar.
evet ya... t k o kadar değil ama "t" patlamış resmen. bu fontu müşterinizden talep edemiyor musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 14-11-2013 #7
Dalton Maag>Aller Typo font Ailesinden "bolt"

Buyrun Buda DOWNLOAD Linki Tepe Tepe KullanDalton Maag>Aller Typo ''Font yardım''
Bu mesajdan alıntı yap

ziyaozkoc(29)

Grafiker / Gaziantep

Alt 15-11-2013 #8
Dalton Maag>Aller Typo font Ailesinden "bolt"

Buyrun Buda DOWNLOAD Linki Tepe Tepe KullanDalton Maag>Aller Typo ''Font yardım''
Abi Allah Razı Olsun. Çok Teşekkür Ederim. Çok İşimi Gördün, Allah Tuttuğunu Altın Etsin Dalton Maag>Aller Typo ''Font yardım''

evet ya... t k o kadar değil ama "t" patlamış resmen. bu fontu müşterinizden talep edemiyor musunuz?
Efoja, Herşey İçin Çok Teşekkür Ederim. "Gulli" Arkadaşımız Konuyu Çözdü. Sizinde Yardımınız Oldu.Sağolun. İyi Çalışmalar Dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap