damla aksesuar logo çalışması

Logo Tasarımları - damla aksesuar logo çalışması Sponsorlu Bağlantılar yeni çalışmakta olduğum firma için yaptığım logo çalışması sizlerinde fikrini almak istiyorum tekstil aksesuarları ve taş transfer işi yapan bir firma kurumsal kimlik çalışmasınıda yapıp sizlere sunacağım......

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yeni çalışmakta olduğum firma için yaptığım logo çalışması sizlerinde fikrini almak istiyorum

tekstil aksesuarları ve taş transfer işi yapan bir firma kurumsal kimlik çalışmasınıda yapıp sizlere sunacağım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
elinize sağlık yalnız rengini beğenmedim çok soluk geldi bana zannedersem degrade de var ama belli olmuyor kolay gelsin

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2010 #3
elinize sağlık yalnız rengini beğenmedim çok soluk geldi bana zannedersem degrade de var ama belli olmuyor kolay gelsin
teşekkür ederim orjinali cmyk sitede sıkıntı olduğu için rgb attım siyah zeminde kullanılacak genel olarak onun içinde çok koyu renkler tercih etmedim kurumsal kimlik çalışmasında kesin belli olur belki renkleri biraz daha koyu yapabilirim tekrar teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2010 #4
sanırım beğenilmedi damla aksesuar logo çalışması arkadaşlar yorumlarınızı esirgemeyin lütfen iyi kötü yorumlarımız birbirimizi yönlendirecektir
Bu mesajdan alıntı yap
graf_ipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graf_ipek

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2010 #5
Aksesuar işi olacağı için aksesuar vektörü çalışırsanız daha iyi olur.Aksesuar firmaları mutlaka düğme toka vb aksesuar malzemeleri mutlaka kullanırlar.
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2010 #6
Aksesuar işi olacağı için aksesuar vektörü çalışırsanız daha iyi olur.Aksesuar firmaları mutlaka düğme toka vb aksesuar malzemeleri mutlaka kullanırlar.
firma kimliğinden biraz uzaklaşmış ve ağırlıklı olarak taş transfer işi yapmaktadır ona gönderme olarakta damla simgesini bu tarz çalıştım firmanın şu an yaptığı işe daha uygun olması açısından teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
grafik.nk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik.nk

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2010 #7
bence guzel olmus ama tek renk degılde 2 renk calıssan daha hos durur sankı...
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2010 #8
bence guzel olmus ama tek renk degılde 2 renk calıssan daha hos durur sankı...
biraz degrade kullandım onun dışında renge girmedim genelde isimden ötürü su firmalarını andıran renkler geldi en son bu renk gözümüze hoş geldi bunda karar kıldık
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2010 #9
Hoş duruyor renkler ve font dışında daha estetik bir font kullanabilirsin mesela.
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2010 #10
Hoş duruyor renkler ve font dışında daha estetik bir font kullanabilirsin mesela.
emeğine sağlık
renk olarak tavsiyeniz var mı veya font için??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları