A"dan Z"ye Ürün (ambalaj v.s.)

Ambalaj Tasarımı - A"dan Z"ye Ürün (ambalaj v.s.) Sponsorlu Bağlantılar Ürün kutusundan etiketine, logosundan, sloganından tanıtımına kadar hazırladığım bir ürün beğenilerinize. 1:...

maxonesis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxonesis

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ürün kutusundan etiketine, logosundan, sloganından tanıtımına kadar hazırladığım bir ürün beğenilerinize.A"dan Z"ye Ürün (ambalaj v.s.)1:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

I3oI2a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

I3oI2a

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk oncelikle ellerine ve emegine saglık diyorum fakat 2.si icin bi seyler soylemek istiyorum logonun altındaki lens cok bogmus ve cok sert bitiyor bence daha yumusak biseyler yap yapacaksanda
genel olarak konusmak gerekirse zemin olmamıs damlacıklar ve mavi cok goz yoruyorrr....
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 16-07-2008 #3
Sadece bir konuya değinmek istiyorum.
Ben ahududulu kremde niçin mavi rengi kullandığınızı anlayamadım???
Kırmızı ya da pembe tonları olabilirdi.

Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Shakti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Shakti

Eğitimci / Kayseri

Alt 16-07-2008 #4
hiç bilgim olmayan bir konu hakkında bişeyler söyleme gafletinde bulunduğum için bağışlayın ama en azından bir tüketici olarak diyebilirim ki bence firma ismini değiştirmeli:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap

maxonesis

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2008 #5
hiç bilgim olmayan bir konu hakkında bişeyler söyleme gafletinde bulunduğum için bağışlayın ama en azından bir tüketici olarak diyebilirim ki bence firma ismini değiştirmeli:sadsmile:
Fikrine saygım var ama bilirsinki lokman ünvanı lokman hekimden yola çıkılıp verilmiş bir isim ki lokman hekimi bilmeyenimiz yoktur. ama lokman kelimesini yabancı bir leklime olarak düşünüp yada okusaydn sana tuhaf gelmicekti bence biraz ön yargılı düşünüyorsun zaten bu freelance bir çalışma

ahududu ürününün rengi öyle gelişti aklımda bende değiştirmedim tüm yorumlara teşk.
Bu mesajdan alıntı yap

Shakti

Eğitimci / Kayseri

Alt 16-07-2008 #6
tekrar özür dilerim
Bu mesajdan alıntı yap

maxonesis

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2008 #7
Yok bunu özür dilemen için söylemedim Sadece bizim olanlara sahip çıkalım. Bu arada aramıza hoş geldin.
Bu mesajdan alıntı yap

Shakti

Eğitimci / Kayseri

Alt 16-07-2008 #8
hoşbuldum teşekkür ederim.. demek istediğimi ben anlatamadım bunu şimdi farkettim, lokman hekime daha birçok şeye elbette sahip çıkalım ama alttaki bayanlar üstteki lokman hekim ? herneyse ben dinlemedeyim A"dan Z"ye Ürün (ambalaj v.s.)
Bu mesajdan alıntı yap
deli gönlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deli gönlüm

Grafiker / İzmir

Alt 17-07-2008 #9
Ellerine sağlık etkit tasarımların gayet şık olmuş. Tek bişey söylemek istiyorum logo baskıda gümüş yaldız basılırsa eminim çok daha şık durur. Yüreğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
fikri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fikri

Grafiker / Konya

Alt 18-07-2008 #10
Bence kırmızılı ambalajda logonun görünmesi zor gibi geliyor güzel çalışmalar eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
adan zye, ambalaj, ürün