Dance Party Afiş Çalışmam

Afiş Tasarımı - Dance Party Afiş Çalışmam ...

tariksisbacak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tariksisbacak

Webmaster / İzmir

Alt 14-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Yapmış olduğum afiş çalışmamdaki genel olarak olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkür Ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 14-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Alt kısımdaki fontlara takılı kaldı gözüm Dance Party Afiş Çalışmam z harfinin üst kısımları yok küçüktür işareti gibi anımsadım bi an Dance Party Afiş Çalışmam
Fontlara tekrar gözatın dilerseniz...

GİRİS değilde GİRİŞ,
Çarsamba değil Çarşamba,
Bilet satıs değil bilet satış olmalı...

Emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

tariksisbacak

Webmaster / İzmir

Alt 14-12-2009 #3
Bende tahmin etmistim tam burayı söylerler diye Dance Party Afiş Çalışmam öylede çıktı. Font'dan dolayı öyle yazdım onları düzeltmem gerekiyor sağolasın Dance Party Afiş Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2009 #4
kesık olan fontlar baya kotu bı secım bence. 2. arka fon cok cok cok klasık bır background arka kısım oval desenlerle kurulu fakat fontlar dirty font buda kotu bı secım. dj tarıktan cıkan okların ucları kesık kesık ve anlam olarak ne fontla butunluk saglanmıs gorsel olarak nede farklı bı anlam katmıs. iletisim bilgileri afiste okunması en kolay yer olması gerekır bır fontla basladıgınız bır calısmada aynı fontla dewam etmelı yada o font duzenınde bır font secmelısnıız. 10 ytl ucret kısmı musterılerın afıste baktıkları 2. en onemlı yerdır kımın cıktıgına bakıldıktan sonra orası cok gerı planda kalmıs. Tac sembolude hazır bır calısma sız sadece alıp koymussunuz buyutme esnasındada cozunurluk kaybetmıs ve yazıyla hıcbır anlam veya gorsel guzellıkte bulunmuyor. Bence yenı bastan SADE bır calısma yapmalısnız. kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 15-12-2009 #5
Benim de üst kısımdaki kelebek dikkatimi çekti. O kelebeğin bir anlamı var mı yoksa estetik katması açısından mı konuldu? Eğer herhangi bir anlamı yok ise konu ile çok ilişkilendiremedim ben kaldırırsan çok daha iyi olacak bence. Font sorununa zaten değinilmiş onun dışında benim gözümü tırmalayan bir yer göremedim Genel olarak başarılı bir çalışma olmuş tebrik ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

tariksisbacak

Webmaster / İzmir

Alt 15-12-2009 #6
Font sorununu düzeltmem gerektiğini anladım. Ayrıca kelebeğide kaldırmak daha etkili oldu. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap