dance4Trance Logoma geliştirici yorumlarınızı bekliyorum

Logo Tasarımları - dance4Trance Logoma geliştirici yorumlarınızı bekliyorum ...

Julio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Julio

Webmaster / Ankara

Alt 22-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

taslak olarak bu şekilde olmasını istiyorum ama çeşitli style yada ayarlamalarla logoya karakter katmak istiyorum. yorumlarınız benim için çok önemli.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hocam 1.sı sagdakı nota bıyerden alıntı sanırım yada unutulmus etrafı tırtıklı tırtıklı kalmıs goze carpıyor. dance for trance e yazısına gelınce 4 yerıe for yazarsan daha clas durur dıye dusunuyorum bıde beyaz zemın uzerınde acık turuncu ve kırmızıya calan koyu turuncu yu kullanarak guzel bı fontla tipografi tarzı bısey yapıp ılla melek kanadını ıstıyosan onu bı ınsan vektorune uyguluyarak yaparbılırsın kendı fıkrım. kolay gelsın.
Bu mesajdan alıntı yap

Julio

Webmaster / Ankara

Alt 22-03-2009 #3
öncelikle yorumun için saol.
kanatlı nota dediğin gibi alıntı. üzerinde çalıştım ama tam olarak transparan hale getiremedim. tam ekran açıldığında çok da tırtıklı olmuyor. ama etrafında ve kanatların içinde beyazlıklar kalıyor. bende yazıyıda out glow yaparak uyum sağlamaya çalıştım. diğer bir yandan da inner glow uyguladım. ama bu uygulama kanatlı nota için tutmadı. içinden ince bi şekilde siyah çizgi geçiremedim. acemi olduğum için terminolojiyede yabancıyım. tipografiden kastını bilmiyorum ama birçok style denedim hiç biri aklıma yapmadı. aslında amacım sade bir tasarım. yazı sade olunca kanatlı nota çok abartı duruyor. aradaki dengeyi kuramadım. bu arada aradaki 4 ü for olarak yazamam çünkü orjinal isim dance4trance şeklinde.

bu arada alıntı olan kanatlı nota şu anda hiç bir şekilde logo olarak kullanılmıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
dandelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dandelo(34)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2009 #4
Yani kanatları siz çizmediniz. O halde kendinize ait olmayan bir eseri kullanmaktan rahatsız olmuyormusunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2009 #5
sole bısey yaptım hocam hemen fıkır edınmen ıcın ıns yararlı olur.

Bu mesajdan alıntı yap

Julio

Webmaster / Ankara

Alt 23-03-2009 #6
@dandelo
nette photoshop shape olarak var zaten bu ve buna benzer binlerce kanat.

@ VillageCrafter
ilgilendiğin için teşekkürler ama bu logo çok "warez" sitesi logosu gibi olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
y_pinarbasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

y_pinarbasi

Öğrenci (Diğer) / Sivas

Alt 23-03-2009 #7
VillageCrafter
Sende bi ışık var dance4Trance Logoma geliştirici yorumlarınızı bekliyorum yolun açık şansın bol olsun...
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #8
warez sitesi derken anlamadım nasıl bı anlam oldugunu ama ben sadece tipografi ornegi vermek istedim lgooya bakarsan dace4trance feel your party veya dance 4 party feel your trance yanı cesıtlılık bu yonde oldugundan anlam olarak zengınlık. ben zaten basıt bır cızım yaptım sana bunu gelıstırmek senın olayın yanı mesela arkasına bır duvar bır etıket flan yapabılırsn. pınarbası eyw dance4Trance Logoma geliştirici yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 24-03-2009 #9
mantık çok hoş.
logoda daha açık bir renk ve daha dolgulu bir font kullanmanızı öneririm. glowları kaldırıp (bu durumda kanatlı notayı kendiniz çizmeniz ya da bir clipart türü birşey bulmanız gerekebilir), logo üstüne de gradient yardımıyla yansıma/parlaklık efekti uygularsanız, sanırım daha başarılı bir logo olur.

ayrıca ek olarak, "d" harfine uyumlu olması açısından, "t" harfini de küçük karakterle yapmanızı öneririm.

iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 24-03-2009 #10
aslında ben solda ya da sağda ağırlık oluşturan imgelerden pek hoşlanmıyorum. Anladığım kadarıyla meslekte yeni bi arkadaşsın ya da logosunu kendisi yapmak isteyen meraklı birisin... Öncelikle nette bulduğun / bulacağın shape Vs tipi malzemeler genelde senin yaratıcılığını baltalar ( genelde ) keza bu çalışmada da benim gördüğüm bu. Kanat solda durup tüm lekeye bastığı için ne yapacağını bilememiş gibi bir hal canlandırdın. İlla ki detaylı bir kanat yapman gerekmez aslında. Leke olarak kanat imgesini kağıda basitçe çizip tarayıp tekrar çalışabilirsin. Belki ortaya belki dance (for) trance gibi parantezin olduğu yere koyarsın. Bu tip bi rahatlık çalışırken sana daha çok zevk verecektir. Son olarak o kadar ince bi fonta bu kadar efektle yüklenirsen bu bizi asitigmat yapmaktan başka bi işe yaramayacaktır. dance4Trance Logoma geliştirici yorumlarınızı bekliyorum Daha sade düşün. Başarılar...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları