Dans Kursu Time to Dance

Afiş Tasarımı - Dans Kursu Time to Dance Sponsorlu Bağlantılar Bir arkadasimin dans kursu icin hazirlamis oldugum afis. Yorumlariniz benim icin onemli arkadaslar......

Dans Kursu Time to Dance
zahidkoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zahidkoc

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 26-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir arkadasimin dans kursu icin hazirlamis oldugum afis.

Dans Kursu Time to Dance

Yorumlariniz benim icin onemli arkadaslar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firlama35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firlama35

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk kez ilk yorumu yapıyorum ... Dans Kursu Time to Dance
Öncelikle emeğinize sağlık.. Dans kursu amacına uygun bir çalışma şeklinde yalnız...
Alttaki yazıların okunabilirliğini, yazıların altına verdiğiniz beyaz gölge sağlayamamış, yani okunması zor görünüyor. Belkide fontlarıyla oynamalasınız...
Ayrıca "Time to Dance" yazısının rengi biraz soluk olmuş daha canlı bir renkle yada efektlerle bence ön plana çıkarılmalı...
Tabi bunlar benim görüşüm... Belkide birileri için fevkalade olmuştur Dans Kursu Time to Dance
Kolaylıklar, başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
ucurum22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 26-01-2010 #3
Çok fazla vektör var bence biraz sadeleştirilmeli.
Bu mesajdan alıntı yap
lauzssi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lauzssi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-01-2010 #4
Resimin üstüyle altı arasında büyük fark var. Aşağıya giderken uyum bozuluyor. Arkadaşında dediği gibi aşağıda çok fazla vektör kullanmışsın ve gri tonlamalar pek uymamış gibi. "Time to Dance" bana göre arkasındaki orange çizgilere uyumu gayet hoş, pek bir sorun göremedim. Paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
ErolGS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErolGS

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 27-01-2010 #5
Selamlar !
Bence "Time to dance" yazisinin renkleri ile arka fonda kullanilan turuncu renkler birbirlerine hic uymamislar. Time to dance Siyah olursa daha cok uyacaga benziyor. Ayrica asagilara inildikce afis cok berbat görünüyor. Yazilar renkler vektor cizimler birbirlerine karismis.

Onun haricinde afise tarafsiz gözle bakarsaniz yani bunun bir dans okulu icin yapildigini düsünmeden bakarsaniz, sanki afis bir party yada konser afisiymis gibi duruyor.

Saygilarimla kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
zahidkoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zahidkoc

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 28-01-2010 #6
Arkadaslar oncelikle yorumlariniz icin tesekkur ederim. Alt kisim ile ilgili ortak bir gorus var ve acikcasi bunun ben de farkindayim. Tavsiyeniz varsa eger, duymaktan memnun olurum...
Bu mesajdan alıntı yap
hasantürkten isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasantürkten

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 28-01-2010 #7
afıstekı zeybek resmi afişteki çılgın ve genç işi olayını söndürmüşe benziyor ve fazlasıyla vektörel çizim var time to dance kısmı çok hoşuma gitti ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Hulya AKSAKAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hulya AKSAKAL

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-01-2010 #8
emeğinize sağlık,etraftaki yazıları yani misket hayay yazılarıda diğerleri gigi sarı çizgilerin üzerinde olmalı bölece dah auyumlu olmuş olur. hatta ortadaki dans figürünü o yazıların tam ortasında kalacak şekildede ayarlaya bilirsiniz bu benim fkrim kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
menzil61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

menzil61

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2010 #9
Bana soracak olursan kardeşim eğlenceli bi çalışma hazırlamışsın ve afişin üst kısmında kullandığın renklerle zemin uyum sağlamış. Fakat " time to " yazısı soluk kalmış denebilir. Kullanmış olduğun yeşilin tonunu biraz daha koyulaştırmalısın bence. Veya aynı rengin üç ton koyusuyla kontür atmalısın.

İkinci olarak altta bulunan abstrak şekilleri azaltmalısın ve üst katman olarak kullanmalısın. Rek konusunda da yeşil veya koyu buz mavisini kullanmanı öneririm.
Tekrar söylüyorum çalışman yinede canlı ve eğlenceli olmuş kardeşim.

İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
denekeninbucak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denekeninbucak

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2010 #10
Bana göre çalışma güzel ancak dans kursu için değil daha çok çocuklara hitap edebilecek bir çalışma bence anadolu ateşinin çalışmalarına falan bakarsan daha ilginç tasarımlar çıkarabilirsin emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları