Darıcada İkamet Ediyorum Photoshop Bılgım Orta Sevıye - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Darıcada İkamet Ediyorum Photoshop Bılgım Orta Sevıye - Türkiye Geneli ...

yasinkarakus34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinkarakus34

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Darıcada İkamet Ediyorum Photoshop Bılgım Orta Sevıye

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Okulunuz: LAFARGE ASLAN ÇİMENTO END.MES.LİSESİ

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar 21 yaşındayım askerliğim tecilli aslan çimento e.m.l matbaa bölümü serigrafi dalı mezunuyum.Photoshop bilgim orta corel draw ve diğer grafik programlarına ise aşinayım.Php asp html gibi ayrıca photoshop corel vs diğer grafik ve yazılım dillerinde yenilikler öğrenmek kendimi geliştirmek istiyorum.Çabuuk ögrenirim problem yaşatmam

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Darıcada İkamet Ediyorum Photoshop Bılgım Orta Sevıye - Türkiye Geneli - Darıcada İkamet Ediyorum Photoshop Bılgım Orta Sevıye - Türkiye Geneli ya da Darıcada İkamet Ediyorum Photoshop Bılgım Orta Sevıye - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Darıcada İkamet Ediyorum Photoshop Bılgım Orta Sevıye - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yasinkarakus34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinkarakus34

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-04-2012 #3
tlefon numaramda yanlışlık olmus 544 437 1234