Data merge ile Excel hücresinden iki satırı görmüyor

InDesign Soru ve Sorunlarınız - Data merge ile Excel hücresinden iki satırı görmüyor Sponsorlu Bağlantılar Data merge ile excel hücrelerinde alt+enter ile alt satırlardaki kelimeleri çağıramıyorum sadece hücrelerdeki ilk satırı alıyor. sorunun çözümünü bile varmı. Örneğin adı , soyadı email diye sutun başlıkları ...

kerzami isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerzami(39)

Grafiker / Antalya

Dosya22

Alt 18-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Data merge ile excel hücrelerinde alt+enter ile alt satırlardaki kelimeleri çağıramıyorum sadece hücrelerdeki ilk satırı alıyor. sorunun çözümünü bile varmı.

Örneğin adı , soyadı email diye sutun başlıkları var.Email bölümündeki sadece tek emaili görüyor alt satırı görmedi.

adı......soyadı.......Email
Ali.......Ateş.........aliatesetgmail,com
.........................aliatesethotmail,com
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 18-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
InDesign alt alta gelmez yan yana gelir (excel tek bir hücre içinde alt alta yazsanız dahi yanyana gelir )
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-06-2013 #3
Excelde alt+enter yaptığınızdan dolayı text dosyasında
alt+enter dolayı işaretli simgeyi atıyor InDesign o simgeden sonrasını almıyor
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
data merge indesign