Davetiye basımı için makina arıyorum?

Dijital makineler - Davetiye basımı için makina arıyorum? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, Ben davetiye baskısı yapabileceğim bir makine arıyorum. "GESTETNER 311" almak istedim ama davetiye aldığım ağabeyim Giresun'da bir çiçekcinin "Bitmeyen kartuş" sistemli bir yazıcı ile baskı yaptığını ...

user_devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user_devil

Grafiker / Ordu

Alt 22-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,
Ben davetiye baskısı yapabileceğim bir makine arıyorum. "GESTETNER 311" almak istedim ama davetiye aldığım ağabeyim Giresun'da bir çiçekcinin "Bitmeyen kartuş" sistemli bir yazıcı ile baskı yaptığını ve ofset ile uğraşmamam gerektiğini söyledi. Kullandığı makine Canon MP280. Bu makine ile dakikada 35 baskı alabiliyorlar. Hem ekonomik hemde kalıp vs. uğraşılmıyor. Sizce bu makine benim ilk aşamada işimi görür mü? Önerileriniz nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seferakdas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seferakdas(36)

Grafiker / Muğla

Alt 23-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
işini görür lakin 100 adet de ayarlama yapıncaya kadar 5 davetiye fire verebilir. Biz de satıyoruz bu makinalardan bizde tam dolu + yedek mürekkeple 200 tl.
Bu mesajdan alıntı yap
user_devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user_devil

Grafiker / Ordu

Alt 23-11-2011 #3
İlgin için teşekkürler seferakdas, lakin dakikada 35 baskı (siyah) diyorlar.. Ben bugün epson marka olanı denedim dakikada 6-8 baskı yapıyor.. Bu konuda beni aydınlatabilirmisin?
Bu mesajdan alıntı yap
cmyk40 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cmyk40

Matbaacı / Kırşehir

Alt 02-05-2013 #4
arkadaşım yazıcı ile davetiyeye baskı yaptığında siyah renk kullanmamaya gayret göster derim. lacivert gibi renk kullanki baskında sorun çıkmasın bastığın renk dağılmasın.
Bu mesajdan alıntı yap