Davetiye Çalışması :))

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Davetiye Çalışması :)) ...

Alt 18-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Özel Bidavetiye ve biraz iddialı Davetiye Çalışması :)))

Tasarım Bu Aciz / Fikir Sünnet Sahibi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muhacir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhacir

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 19-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya o sarı desenleri nerden buldun yada nasıl yaptın
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-02-2008 #3
bunlar corelde biraz uğraşla yapılıyor ...

ama ben hazır bulduğum için uğraşmadım : )
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-02-2008 #4
Herkesde Aynı Clıpart Lar.. Ee Otomatikmanda Herkes Aynı Tarzda Clıpart Yerlesımı Yapıyor..

Buna Tasarım Dıyemeyecegım Cunku Tasarımlık Bır ıs Yok Sadece Yerlestırmıssın Clıpartları.. Ne Dıyelım Kolay Gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-02-2008 #5
Sayın Grafiking : )

Bir davetiye için uzun zamana yayılmış özel bir çalışma yapıldığı veya dünyaca ünlü bir firmanın tanıtım çalışmasına harcanan emeğin küçük bir davetiyeye sığdığı veya her tasarımın dışardan meteryal alınmadan gerçekleşen olaylar zinciriryle meydana geldiği düşüncesi ne kadar gerçekçi, olabilir...

Bu mantıkla düşünürsek grafik tasarım yapan kişi tasarımında kullanmak istedeği her obje için çalışma yapmak zorunda mı ?.... Öyleyse her tasarımdaki fotolar için elimize fotoğraf makinası alıp kendi çektiğimiz resimleri kullanacağız ve arka plan çalışmaları için uzun süren vektörel çizimler zincirine dolancağız ....

Bu yorumu özel bir afiş çalışması için yapsaydın tamam derdim ama : ) sadece bir davetiye sonuç olarak..... ki bu formda düzenlenen 2050 yılında balık yarışmasına katılan arkadaşlara bir sor bakalım hangisi denize atlayıp balık resmi çekmiş ....

kişisel fikrine saygı duyuyorum ve teşekkür ediyorum aziz kardeşim .... lakin tasarım bir sunum sanatı bir anlamda... bütünü kaçırıp içinden bir objeye takılırsan filmi kaçırırsın ....

İyi çlışmalar diliyorum tekrar teşekkür ederim ....
Bu mesajdan alıntı yap
meri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meri(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2008 #6
güzel cevap corel desıgn sana katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
davetiye, almas