davetiye tasarımı için fontlar

Fontlar - davetiye tasarımı için fontlar ...

Like Tree4Likes

davetiye tasarımı için fontlar
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler paylaşımın için arşivimizde bulunsun belkiş evlennince kendimiz tasarlarız davetiyemizi davetiye tasarımı için fontlar
Bu mesajdan alıntı yap
sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(24)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 12-06-2007 #3
çok güzel paylaşım ellerine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-06-2007 #4
Teşekkürler paylaşımın için arşivimizde bulunsun belkiş evlennince kendimiz tasarlarız davetiyemizi davetiye tasarımı için fontlar
olmaz belgin sen kendi davetiyeni tasarlayamazsın onları ben tasarlayıp ben bastırcam sen başkaları için arşivine al bu fontları davetiye tasarımı için fontlar
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2007 #5
olmaz belgin sen kendi davetiyeni tasarlayamazsın onları ben tasarlayıp ben bastırcam sen başkaları için arşivine al bu fontları davetiye tasarımı için fontlar

tabi canım bende katılıyorum eminemsi'ye burda bukadar insan varken sen git düğün hazırlıklarıyla ilgilen biz davetiyeyi hazırlarızdavetiye tasarımı için fontlarpdavetiye tasarımı için fontlar(araya girdim eminemsi ama artık kusura bakma)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(35)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 13-06-2007 #6
bu davetiyeyi saklıyacağım kızım olsaydı adını duru koyacaktık hatta doktor 4. ayda kız demişti duru diye sevdik 5. aya kadar sonra 5. ayda erkek olduğunu söyledik ve adı arda şuan ben bu davetiyeyi saklıycam.kader belki ilerde duru diye biriyle evlenir.davetiye tasarımı için fontlardavetiye tasarımı için fontlar
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2007 #7
Teşekkürler eminemsi ve peymane davetiye tasarımı için fontlar

sizler için de ben tasarlarım, hatta bence zaman bulursak şimdi tasarım yapıp sitede gösterelim davetiye tasarımı için fontlar

bu arada peri hanım duru gerçekten güzel bir isim inşallah niyetiniz bir gün gerçek olur.
Bu mesajdan alıntı yap
sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(24)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 13-06-2007 #8
bu davetiyeyi saklıyacağım kızım olsaydı adını duru koyacaktık hatta doktor 4. ayda kız demişti duru diye sevdik 5. aya kadar sonra 5. ayda erkek olduğunu söyledik ve adı arda şuan ben bu davetiyeyi saklıycam.kader belki ilerde duru diye biriyle evlenir.davetiye tasarımı için fontlardavetiye tasarımı için fontlar

allah bağıslasın atalarmızın dediği gibi sağlıklı olsunda erkek kız farketmez.
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(35)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 13-06-2007 #9
amin allah herkese versin
Bu mesajdan alıntı yap
gülümser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümser

Grafiker / Kırklareli

Alt 02-07-2007 #10
peri benimde senin gibi bir oğlum var adı da tesadüfün bu kadarı arda
tesadüfler devam ediyor bizde kızımız olacak diyorduk eşimle adı da ya duru ya da önem olacaktı ama olsun oğlumuzda çok tatlı ardacığım canım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
davetiye, davetiye fontlar, davetiye fontlari, davetiye fontları, davetiye fontu, davetiye tasarimlari, davetiyetasarim, en güzel font, fontlar, fontlari indir, güzel fontlar, icin, tasarimi, şık tasarım font