Davetiye tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Davetiye tasarımı ...

Davetiye tasarımı
gülsemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülsemen

Grafiker / İstanbul

Davetiye tasarımı

Alt 22-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yeni bir çalışma yaptım bu gün. Yorumlarınızı rica ederim. Teşekkürler.

Mat selefon, trigromi baskı, yaldız görünen yerler sarı sim baskı olacak (içteki isim metin yazısı, bordür ve çerçeve).

ön yüz

Davetiye tasarımı

arka yüz

Davetiye tasarımı

katlanmış şekli

Davetiye tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 22-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
renkler kötü bence daha hoş renklerde yapabilirdin ve düyün davetiyesi olarakta pek begenmedim kelebek fikri olabilr ama daha güzel bi kelebek olsa yada gelinle damadın resimlerini görmek daha hoş olurdu diye düşünüyorum ben pek begenmedim iç açıcı diil
Bu mesajdan alıntı yap

gülsemen

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2008 #3
teşekkürler casmin. Sonuç itibarıyla taleplere uygun işler yapıyoruz çoğu kez. Sizin tükaka dediğiniz bu davetiye çalışması çok teşekkür edilerek beğenildi ve inanmayacaksınız ama örneğini gören diğer bir müşterimdende sipariş aldım. Yani iyi para kazandıracağa benzerDavetiye tasarımı Genelde hepimizin bildiği gibi iyi örnekler tekrar tekrar tercih ediliyor. Bu arada şunuda söylemeden geçemeyeceğim. Yapılan her iş bir emektir. O kadar acımasızca eleştriyi haketmemişti bu çalışma. baskı aşamasından sonraki mat selefon ve sim uygulaması görüntüyü yüzde yüz değiştiriyor. Tabi bunu anlayabilmek için tecrübe ve ufku genişlik şart(!). Tekrar teşekkürlerDavetiye tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
ŞENGÜL BOZKURT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ŞENGÜL BOZKURT(36)

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2008 #4
eline sağlık güzel çalışma... alttaki kelebek görünmese dahamı güzel olurdu acaba ? ayrıca düğün adresi de diğer yazıların renginde olsa bence, beyaz çok parlamış...
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2008 #5
gayet başarılı ve güzel bir çalışma olmuş elinize emeğinize sağlık

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

gülsemen

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2008 #6
eline sağlık güzel çalışma... alttaki kelebek görünmese dahamı güzel olurdu acaba ? ayrıca düğün adresi de diğer yazıların renginde olsa bence, beyaz çok parlamış...
çok teşekkür derim. Alttaki kelebeğin opasitesi çok düşük sadece. Basılmışında daha yüksek kullandım. kelebeğe boyut kazandırdı.
Bu mesajdan alıntı yap
ceyhun12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceyhun12

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2008 #7
teşekkürler casmin. Sonuç itibarıyla taleplere uygun işler yapıyoruz çoğu kez. Sizin tükaka dediğiniz bu davetiye çalışması çok teşekkür edilerek beğenildi ve inanmayacaksınız ama örneğini gören diğer bir müşterimdende sipariş aldım. Yani iyi para kazandıracağa benzerDavetiye tasarımı Genelde hepimizin bildiği gibi iyi örnekler tekrar tekrar tercih ediliyor. Bu arada şunuda söylemeden geçemeyeceğim. Yapılan her iş bir emektir. O kadar acımasızca eleştriyi haketmemişti bu çalışma. baskı aşamasından sonraki mat selefon ve sim uygulaması görüntüyü yüzde yüz değiştiriyor. Tabi bunu anlayabilmek için tecrübe ve ufku genişlik şart(!). Tekrar teşekkürlerDavetiye tasarımı
bence yaseminin eleştirileri kısmande olsa doğruydu tabi bazı basma kalıp fikirleride vardı ama bukadar da agır bir cevabı hak etmiyordu bence,sanırın eleştiriyi kaldıramadın madem eleştri kabul etmiyorsun burda yayınlamanın manası neydi.
Bu mesajdan alıntı yap
depresifvisne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

depresifvisne

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 27-06-2008 #8
yaldız vs. kesinlikle hoş duracaktır ama bence de rengi pek hoş değil...
Bu mesajdan alıntı yap
sinankul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinankul

Grafiker / Ankara

Alt 27-06-2008 #9
gülsemene katılıyorum eleştirilerde 'çok kötü, berbat, hiç beğenmedim' v.s. yerine daha yönlendirici ve yapıcı olunabilir...bu kaliteyide arttırır.
Bu mesajdan alıntı yap
filizzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizzz(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 27-06-2008 #10
evet bencede gülsemen haklı ağır eleştiriler yarine yönlendirici olsa çok iyi sonuçta bi emek vermiş arkadaş çalışma güsel olmuş ama kelebeğin rengi davetiyenin rengiyle biraz daha uyumlu seçilebilirdi eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
davetiye, tasarımı