Davetiye uzerine baski yapabilecegim makine tavsiyesi

Baskı - Davetiye uzerine baski yapabilecegim makine tavsiyesi ...

mevo81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mevo81

Matbaacı / Yurtdışı

Alt 14-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba
ben avrupada ikamet ediyorum ve turkiyeden Koza davetiyeleri getirdim
icine baskisini buradan kendim yapacagim suan elimde Canon irc5185i makinesi var.Ama baski kalitesi malum ayrica yaldizli baski da mumkun degil ne gibi bir makine tavsiye edersiniz? butcem dar oldugu icin uygun bir makine olursa iyi olur. tek renk is gorur mu yoksa iki renk mi olmasi lazim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mevo81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mevo81

Matbaacı / Yurtdışı

Alt 18-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaslar yardim edecek yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap
katliwacip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katliwacip

Matbaacı / İstanbul

Alt 23-07-2010 #3
yaldızlı baskıyı yapabileceğin kolay bir matbaa çözümü yok. ancak heildelbergin türkiyede maşalı diye tabir edilen makinelerini kullanabilirsin. o da büyük ustalık isteyen bir makinedir ofis tarzı bi yerde kullanamazsın.

koza bu ürünleri yaldızlı yazılarını basarak bitmiş olarak da teslim ediyor. bu şekilde istersen daha rahat edersin.

boya baskıları printer da yapman senin için en ideali. ayrıca türkiyeden başka bir davetiye firmasıyla çalışmak istersen yardımcı olabilirim. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap